Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znači da se zna moj stav, bili smo skupo tržište i špekulativna kupnja je bila dobro došla.
Sad smo jeftinije, ali ne jako jeftino iako to izgleda tako.
Pad nečega od 50% ne znači da je dionica jeftina pogotov ako nakon toga dođe loše GFI.
Ali trenutno nema razloga za pad, a psihologija je gadna stvar i sada ona određuje kao i u većini slučajeva.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


toka: ” 31 dionica u blokadi, čime se trguje uopće. dobar je ovo promet kada je sve u blokadi[thumbsup] ” Ima još finih bonbona za kupiti, KODT, PTKM,…

Pogotovo, gdje je lik iz crtića da kaže nešto loše o PTKM?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Kad će rezultati za 1. kvartal, nitko još nije spomenuo to ove godine?


Znači da se zna moj stav, bili smo skupo tržište i špekulativna kupnja je bila dobro došla. Sad smo jeftinije, ali ne jako jeftino iako to izgleda tako. Pad nečega od 50% ne znači da je dionica jeftina pogotov ako nakon toga dođe loše GFI. Ali trenutno nema razloga za pad, a psihologija je gadna stvar i sada ona određuje kao i u većini slučajeva.

sve same opisne rečenice .. kao da pišeš zadaćnicu .. sve odokatovna metoda ..

daj neke brojke ; analizu , nije ovo zadaćnica; ovo je matematika i ekonomija ..

budd:

toka: ” 31 dionica u blokadi, čime se trguje uopće. dobar je ovo promet kada je sve u blokadi[thumbsup] ” Ima još finih bonbona za kupiti, KODT, PTKM,…

Pogotovo, gdje je lik iz crtića da kaže nešto loše o PTKM?

Vjerujem da je kupio[lol]

Hell is Empty and all the Devils are Here

Čeka se 12.00 h kad se očekuje nastavak trgovine na večini likvidnih dionica,pa da se vidi kako dišu.
Hoćemo li dalje punih pluća ili da uhvatimo zraka za novi zaron?
Samo da ne bude opet deep blue.[lol]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

valentine:

Znači da se zna moj stav, bili smo skupo tržište i špekulativna kupnja je bila dobro došla. Sad smo jeftinije, ali ne jako jeftino iako to izgleda tako. Pad nečega od 50% ne znači da je dionica jeftina pogotov ako nakon toga dođe loše GFI. Ali trenutno nema razloga za pad, a psihologija je gadna stvar i sada ona određuje kao i u većini slučajeva.

sve same opisne rečenice .. kao da pišeš zadaćnicu .. sve odokatovna metoda ..

daj neke brojke ; analizu , nije ovo zadaćnica; ovo je matematika i ekonomija ..

danas na burzi matematika ne vrijedi nista. Sve je psihologija i politika tako da kolega Valentine dobro opisuje [thumbsup]

Cuore Sportivo

Croby još malo pa ispod 2%.
U 12h kad izađu iz blokada, čini mi se da ćemo braniti nulu.
Vjerojatno. Kako se pumpa ponovo balon, tako će se ispuhati.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

toka:

31 dionica u blokadi, čime se trguje uopće.
dobar je ovo promet kada je sve u blokadi[thumbsup]

Ima još finih bonbona za kupiti, KODT, PTKM,…


broja dva mi se posebno sviđa[thumbsup][cool]

dan je pametniji od noći


Čeka se 12.00 h kad se očekuje nastavak trgovine na večini likvidnih dionica,pa da se vidi kako dišu. Hoćemo li na punih pluća ili da uhvatimo zraka za novi zaron? Samo da ne bude opet deep blue.[lol]

a ti sad pametuješ čovjeku, kao da se nisi bezbroj puta u zadnje vrijeme uvjerio da se možeš popišati na tu tvoju matematiku i ekonomiju…ja bih prije rekao da ti igraš na psihologiju, doduše plitku i jeftinu…


sve same opisne rečenice .. kao da pišeš zadaćnicu .. sve odokatovna metoda ..

daj neke brojke ; analizu , nije ovo zadaćnica; ovo je matematika i ekonomija ..

Ti si odokativan, bile su dionice toliko skupe, ali baš sve, po svim pokazateljima, baš po svim i zato je tržište palo, a vi se žalite HANFI, ZSE, SDA, HTV-u, molite ali sve je bilo skupo, skuplje, najskuplje tržište na svijetu.
Ali špekultivno može biti i bilo je isplativo.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Mislim da se u ovom predahu skupljao keš za nastavak trenda.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close