Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo i tisk,,,,,

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

” Ma nije on izašao svojevoljno. Njemu su popucali margini pa sad jadan moli da se sve istopi što je moguće niže nebi li ipak malo ublažio svoj krah. Skup tečaj je to bio!
[/quote]
Teški udari topništva brz prodor oklopnjaka![sealed]


Tako je Plavi, reci mu. [smiley]

REci mu i ti.
[smiley]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ne mislim da nije bull trap, nešto love je sačuvano sitno naravno ali mrzim kad se netko tako ponaša na forumu, da promijeni mišljenje svako malo u skladu sa njegovim portfeljom
Počelo se lupkat po bidu i to me malo plaši[shocked]

ovo vise postaje dosadno, sve su mi dionice u blokadi, kardum nam sigurno place, nema prometa

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

plavi:

Nisi i ja imam slično razmišljanje.
Nevjerojatno kako čovjek ima morala pisati kad god je u dionicama ide to gore UP UP, kad god je u cash-u, druk na dolje.
Zločesto ako se mene pita.

Zato je moj sav za sada isti i kristalno jasan. [cool] Volim kada podijelis tu i tamo lekciju na ovu temu. [wink]

SAmo onome tko pretjera do granica da to više nije za izdržati.
Taj je zaslužio lekciju.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

kako je lijepo gledati ovaj brzi vlak … samo se nadam da je i tunel koji nailazi prokopan (a ne kao u “lepa sela lepo gore “) [cool]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


SLK:

Tako je Plavi, reci mu. [smiley]

Reci mu i ti.
[smiley]

Ja lijepo šutim, a ti se ko baba raspričo danas. [wink]

No respect

Croby 2,20%, opada

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

http://www.seebiz.eu/hr/burze/pesimizam-zamijenila-euforija,13289.html

Samo dva dana uzastopnog rasta CROBEX-a, praćenog silnom euforijom i dramatičnim skokovima cijena dionica, bila su dovoljna da duboka korekcija padne u zaborav.

Prelazak iz jednog u drugi ekstrem dogodio se praktički preko noći, a uz gorak okus višemjesečne erozije, koji je prije svega stvar subjektivnog dojma, gotovo da više nikome ne pada na pamet rješavati se dionica. Štoviše, vjerojatno se već grozničavo traže dodatni izvori financiranja kako bi se namaknuo kapital potreban za akumulaciju „perspektivnih“ izdanja koje su u posljednja dva dana ponudila pravi spektakl.[thumbsup][thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Počelo se lupkat po bidu i to me malo plaši[shocked]

Nije ni čudo. Zar možeš zamjeriti onima koji su kupovali u ponedjeljak a prodaju danas što izvlače dobit? Po meni je i to odlično, jer doprinose likvidnosti tržišta, a to može biti samo dobro.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

U pokeru ima izreka: Nikad ne broji dobitak dok igra još traje. [thumbsup]

New Report

Close