Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tako je Plavi, reci mu. [smiley]

No respect


Nisi i ja imam slično razmišljanje.
Nevjerojatno kako čovjek ima morala pisati kad god je u dionicama ide to gore UP UP, kad god je u cash-u, druk na dolje.
Zločesto ako se mene pita.

Zato je moj sav za sada isti i kristalno jasan. [cool] Volim kada podijelis tu i tamo lekciju na ovu temu. [wink]

skype - ivek1234

Puno čitam , a malo pišem no ne mogu a ne reći da mi je Samodol jučer izgledao samouvjeren u svom činovničkom stavu jer je znao da su mu suparnici nedorasli.
Da su ga kojim slućajem pitali kako to da neku baku iz Omiša dođe hapsiti FBI zbog kupnje NIKE dionica , a Luković trguje u pravo vrijeme sa hrpom love.Čovjek ima razvijeno 6. čulo !!

Ili i on i Samodol imaju zajedničko čulo…..

Inače ovakve štoseve sa “banana” burzama je davno radio Soros,…….Jadno za veliki broj opljačkanih malih dioničara.


Kolega Mrzljak i Survivor, ja kažem da treba protiv Lukovića dignuti kaznenu prijavu, a investitori koji su izgubili na Magmi trebali bi dignuti prijavu protiv Fižulića. Pa kad krenu prve presude onda će se i naše tržište kapitala uozbiljiti. Da bi napravio kajganu moraš porazbijati nekoliko jaja.

Openhajmera ne zaboravite i onog iz Uljanika! Kad će rasprava da dođem svjedočiti?

who dares, wins


Tako je Plavi, reci mu. [smiley]

nemoj tako, on je ipak nasa moralna vertikala[lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

ah koji cinik ovaj slk [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

SLK:

Tako je Plavi, reci mu. [smiley]

nemoj tako, on je ipak nasa moralna vertikala[lol]


suradjuje s onim na horizontali [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Kolega Mrzljak i Survivor, ja kažem da treba protiv Lukovića dignuti kaznenu prijavu, a investitori koji su izgubili na Magmi trebali bi dignuti prijavu protiv Fižulića. Pa kad krenu prve presude onda će se i naše tržište kapitala uozbiljiti. Da bi napravio kajganu moraš porazbijati nekoliko jaja.

[color=Gray; font-family:Verdana]

Slažem se da bi zakonska 1.tužba, 2.presuda, i 3.kazna .. bili pravo rješenenje ..

ali ok znamo kakvom je stanju sudstvo kod nas .. super sporo i korumpirano ..

ali unatoč toga treba napraviti tužbu sigurno protiv Prospekta MAGMA-e i Fižulića pa kako god završilo ..
jer to nije slučaj da su mali ulagači ulagali na ATH u neznam firmu sa P/E=60 (makar to ponekad može biti dobra kupnja) .. .. nego su ulagali u firmu koja prospektom nešto najavljuje, garantira .. a prospekt je odobrila , Hanfa , i ona automatski ima dio odgovornosti …

..kako ironično i netočno kaže Samodol “Ne možemo mi štiti investitore od njih samih”

– A jel može zaštiti od Fižulića i sličnih šibicara/prevaranata ?? ; izgleda da to tek nemože ..

ono što mali dioničari Magme mogu napraviti je da se na neki način organiziraju i zatraže zaštitu povredu svojih prava ..

[/color]

Pa ljudi moji, ovo je neprirodan rast izazvan izvana.
Pitanje je kad će ponovo šišati ovce, jer ovo tržište je samo za to.
Ajmo vidjeti do ponedjeljka dali će biti najveći BULL RUN svih vremena.
Inače u dionicama sam 30% i nije mi svejedno. Želim da se tržište stabilizira.[thumbsup]
Ali čini mi se da treba još malo vremena da se promjeni trend.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Konačno i TISK u blokadi…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Mačketina je trebala promijeniti stav. Više nismo tako nisko.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


sakai: ” SLK: ” Tako je Plavi, reci mu. [smiley] ” nemoj tako, on je ipak nasa moralna vertikala[lol] ” suradjuje s onim na horizontali [lol]

[thumbsup][lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

New Report

Close