Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

što je sa MLNR?


asdfgh123: ” Ne kupujte dionice koje drugi reklamiraju jer je očito da su oni na strani prodaje. Ali dugoročno, ADRS se čini povoljno za kupovinu. ” Nakon što je sve palo u prosjeku 45-55 % na ovim razinama dugoročno je sve povoljno. Tu ne bi trebalo biti dileme uopće.

ne bas sve, neka sranja su i sad preskupa

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Promet i nije neki…27 milja…

Prvi sat 27.
U slijedećih pola sata oko 5.
Zanos se malo ispuhao.HT će to držati gore još danas , ali još uvijek je moguće da ćemo sutra zaroniti.
Iako , nisam više toliki pesimist.


ne bas sve, neka sranja su i sad preskupa

vidite da se slažemo u nečemu kolega

promet je po meni iznimno jako i čak pokazuje znakove jačanja

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


vipy: ” ne bas sve, neka sranja su i sad preskupa ” vidite da se slažemo u nečemu kolega promet je po meni iznimno jako i čak pokazuje znakove jačanja

samo ti ne znas izracunati [bye]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Što ja ne znam računati?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Što ja ne znam računati?

koliko vrijedi firma/dionica

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Na HT danas ulaze spekulanti koji svi racunjau da ce se sutra iskrcati “odmah u 10.00” a iskrcavaju se veliki koji ce sutra kupovati po 285. Naravno ovi koji racunaju da ce se sutra iskrcati u 10.00 i uzeti dividendu i zaraditi na dionici mora da imaju brata ili oca brokera u protivnom ce ostati zarobljeni. Nemam pojma tko ce kupovati sutra HT osim institucionalnih a nisam siguran da ce se oni bas visoko postaviti na kupnji. [cool]

skype - ivek1234

vipy vs valentine = ohladite malo ili preselite raspravu na privatne poruke, ovo je tema komentari trgovanja NHF

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

Koliki je redovni promet trenutno?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Sve je to divno i krasno ali je promet mali,mali! Neće ni blizu 100mil.

još da nema HT-a

a što će biti sutra[sad]


Na HT danas ulaze spekulanti koji svi racunjau da ce se sutra iskrcati “odmah u 10.00” a iskrcavaju se veliki koji ce sutra kupovati po 285. Naravno ovi koji racunaju da ce se sutra iskrcati u 10.00 i uzeti dividendu i zaraditi na dionici mora da imaju brata ili oca brokera u protivnom ce ostati zarobljeni. Nemam pojma tko ce kupovati sutra HT osim institucionalnih a nisam siguran da ce se oni bas visoko postaviti na kupnji. [cool]

ak mi ga prodas za 285 ja ti sutra kupim HT

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

New Report

Close