Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo nije točno kupnja je na ovim razinama trenutno jača od prodaje, pogledaj koji su spreadovi na prodaji na nekim dionicama, što je i logički!

Meni to izgleda suplje. Mozda sam u krivu.

skype - ivek1234


Preporuke za kupnju Hypo analitičara:
-HT(29.02.) na 330kn, jučer 308kn
-ADRS(03.04.) na 390kn, jučer 355kn
-DLKV(04.04.) na 933kn, jučer 769kn

U proteklih 50 dana, prema njihovim preporukama, izgubili bi cca 15% vrijednosti!

Ma lopovi! Hypo = NAVLAKUSA!!!!

skype - ivek1234

Ne kupujte dionice koje drugi reklamiraju jer je očito da su oni na strani prodaje. Ali dugoročno, ADRS se čini povoljno za kupovinu.


Neće biti megaiskrcaja na HT-u[thumbsup]

Vidjet ćemo kako će djelovati braniteljski fond, jer ipak su oni latentna bomba koja se može deaktivirati.


Preporuke za kupnju Hypo analitičara: -HT(29.02.) na 330kn, jučer 308kn -ADRS(03.04.) na 390kn, jučer 355kn -DLKV(04.04.) na 933kn, jučer 769kn U proteklih 50 dana, prema njihovim preporukama, izgubili bi cca 15% vrijednosti!

[color=MediumOrchid] Dobro istini za volju nije bilo dionice koja nije pala u tom razdoblju ..
i možda su neki od ovih i dobri pickovi ..

ali ono što je signifikantno je da nakon njihove analize ide njih iskrcaj po istima ..
to je navlakuša ..[/color]


Ne kupujte dionice koje drugi reklamiraju jer je očito da su oni na strani prodaje. Ali dugoročno, ADRS se čini povoljno za kupovinu.

naravno, treba izracunati sam, samo to drustvo ne zna

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Ne kupujte dionice koje drugi reklamiraju jer je očito da su oni na strani prodaje. Ali dugoročno, ADRS se čini povoljno za kupovinu.

Nakon što je sve palo u prosjeku 45-55 % na ovim razinama dugoročno je sve povoljno.
Tu ne bi trebalo biti dileme uopće.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

DLKV u blokadi

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


Neće biti megaiskrcaja na HT-u[thumbsup]

meni se isto cini da nece biti bas tak veliki iskrcaj na HTu…
a zasto i bi ?[smiley]

[color=MediumOrchid]Dlkv i Blje u blokadi .. crbx +2,68 %[/color]

kad fondovi preporuče u pravilu znači NE KUPUJ NI U LUDILU.

P.S. al sam se danas fino iskrcao[thumbsup]

Zahvaljujem dugoročnim ulagačima[bye]

[color=blue][/color]


Sve je to divno i krasno ali je promet mali,mali! Neće ni blizu 100mil.

Bit ce stotka+[thumbsup]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

New Report

Close