Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nešto sada malo jenjava promet, vidjet ćemo.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

u 10.20h promet 9.216.096,37 HRK
dosta veliki promet i veliki rast za prvih 20 min…
HT i IGH odusevljavaju…
super! [thumbsup]

Danas se još rješavamo callova od prekjučer ( pojedine brokerske kuče ), krenulo po meni iznad očekivanja.
Ako završimo danas u plusu….[thumbsup][thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Danas se još rješavamo callova od prekjučer ( pojedine brokerske kuče ), krenulo po meni iznad očekivanja. Ako završimo danas u plusu….[thumbsup][thumbsup]

jel ingra blokirana?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

INGR..[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

plavi:

Danas se još rješavamo callova od prekjučer ( pojedine brokerske kuče ), krenulo po meni iznad očekivanja. Ako završimo danas u plusu….[thumbsup][thumbsup]

jel ingra blokirana?

Ne.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Za sada u blokadi ARNT i VDKT[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

koliki je grobi

Štopa se HT sa prodajom, očekivao sam danas veći rast a ne ovako kilavo. Početak je izgledao obečavajući ali majstori štopaju tj. izlaze. Danas dosta dionica ima puno veći rast nego HT, pa čak i naš DDJH [thumbsup].

ne znam što se veselite tim blokadama jer nikad ne znaš gdje neprijatelj vreba.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ivek kupuje, nema ga ni u talonu. Ja nisam ništa uspio kupiti a sad neću jer bilo što , što imam u planu stjerao bi u blokadu.

Crobex 3.413,19 +1.93%
Ukupni promet 21.532.590,40 kn
Redovni promet 21.532.590,40 kn

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!

New Report

Close