Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tango: ” A otkud vam ove informacije? S weba, a nismo ih zamijetili – ili inside? Da sam znao, ne bih kupio… [sad] ” pretpostavljam da su s zse-a, ali kolega, zar vi ne čitate redovno news servise…kada uprava otpušta ili kupuje dionice uvijek vam se vijest prenese…ja čitam business i tamo je uglavnom sve to bilo objavljeno…
Čitam, ali ovo za PBZ mi je promaklo, pa tako nisam znao ni da se onaj bivši član Uprave PBZ-a (Talijan) istovario prije povratka u zemlju digića. Za INGR sam znao, ali to je bio samo manji dio onoga što su imali, pa me to nije zabrinulo.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

zasto su jucer fondovi tolko pali?

asdfgh123

graf sve govori…
Pogledaj malo kretanje cijene Zabe u zadnjih 6 mjeseci a potom pogledaj na kojim razinama je prodao Luković, hoćeš reći da je slučajno samo taj dan bila cijena na tim razinama

http://www.zse.hr/default.aspx?id=18326

Društvo Zagrebačka banka d.d. dostavilo je obavijest da je g. Franjo Luković, predsjednik Uprave, otpustio dana 4.siječnja 2008. godine ukupno 1700 redovnih dionica Zagrebačke banke d.d.

Burzovne transakcije prijenosa dionica su obavljene na Zagrebačkoj burzi,po prosječnoj cijeni od 12.800,00 kn za jednu redovnu dionicu.

Ukupan broj otpuštenih dionica predstavlja 1700 glasova u glavnoj skupštini Zagrebačke banke d.d.
Ukupan broj otpuštenih dionica predstavlja 0,05051% od ukupnoga broja izdanih dionica Zagrebačke banke d.d.

http://www.dorh.hr/default.asp?ru=247&sid=&akcija=&jezik=1

Vrlo zanimljiv link[proud]

kad te iste uprave počnu vraćati dionice korekcija će završiti [angry]

na USA marketima porasle cijene dionica zbog sve skuplje nafte, super, to je jako “dugoročno ” za ulaganje jer skupa nafta svima ” pogoduje” ,tada gospodarstvo “cvjeta” jer prijevoz i industrija jedva čekaju skupu naftu da im proizvodnja bude jeftina , malo proučite cijene nafte prije,oko i poslije iranske krize i kako je tada gospodarstvo “cvjetalo” zbog skupe nafte, [lol]

To Mig28:

Točno je, ali ja sam napisao za godinu prije. 2007. je prodavao u proljeće, a nakon toga je slijedio rast dionice od cca 20% (ne da mi se sad kopati po ZSE i obavijetima).


vandyck: “ATLANTSKOJ TAKOĐER. NA INGRI TAKOĐER NA ZABI TAKOĐER…

” [thumbsup][thumbsup][thumbsup] ma sjećam se kao da je jučer bilo…a kada si pitao ekipu na forumu kaj oni mislie zašto uprave prodaju…onda su te svi napali da si DRUKER, a da ljudi prodaju jer im treba za jahte, ženidbu kćeri, dug dileru… [lol]

i ti si poceo lupetati gluposti. Dionice koje su prodali su natrag dobili. Barem si ti pametan decko pa bi trebao znati da se na to ne placa porez.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


kad te iste uprave počnu vraćati dionice korekcija će završiti [angry]

time bi pokazali da su stvarno veliki igrači, te da se ne boje ni boga, a kamoli samodola! nisu oni krivi za događaje koji su uslijedili(mada su ih naslućivali), vjerojatno su krivi za događaje koji su prethodili prodaji(napumpavanje), njihova prodaja nije sama srušila cijenu, niti bi ju njihova kupnja sama digla, ali to bi bio jedan takav potez koji bi zaokružio cjelokupno stanje koje mi imamo na burzi! Tako da se nažalost u cijelosti slažem sa vašom izjavom!

fundamentalist


zasto su jucer fondovi tolko pali?

???[shocked]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Nalozi od jučer na IGH i INGRi se maknuli.
Fondovi zaustavili pad, ali maknuli naloge sa hrpu dionica.
IGH jučer na kupnji 700 kom. na zatvaranju, sada 300 kom.
INGR 210 kom, sad 80.[bye]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

TheStyx:

zasto su jucer fondovi tolko pali?

???[shocked]
[/quote]

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [bye][bye][bye][bye]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

New Report

Close