Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A ovo da idem na posal sam napisal kao odgovor na ovo da se primimo motike, dakle kopam vec neko vrijeme…


samo tako drze svog posla i vise energije tamo trositi ,nego na spekulacije ko kome i cemu hebe nesto [thumbsup]

najvrednije stvari u životu su besplatne

hahahaha, bravo veki!

ovo se gleda jednom u životu, i u rvackoj se samo rvat može rodit!

isto samo jednom! [lol]

rvat rvatu lupus! [lol] [lol] [lol]


ahaha kakav članak [lol] [bye]

Ma tko ti je (nam je) to napisao? Tomica P.?
Stil mi sliči njemu: malo uzmi iz stručne literature, malo prati ovaj Forum te malo izmisli i eto, juha je gotova.
Tko je autor? [lol]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


Zamislite da je 85 % Hrvatskih građana protiv Sanadera? Da li bi on odstupio?Ja mislim da bi.Tako bi napravio svaki nekorupirani političar. Samodol treba da kaže tko su ti ljudi koji su to napravili. Pa to je njegova moralna obaveza, za svoj posao jako dobro plaćen i to od nas poreznih obveznika.Nemam ništa protiv dotičnog gospodina ali nepravda boli i mora se iskorjeniti.

Nije to nikakva moralna obveza, to je u opisu njegovog radnog mjesta!


Zamislite da je 85 % Hrvatskih građana protiv Sanadera? Da li bi on odstupio?Ja mislim da bi.Tako bi napravio svaki nekorupirani političar. Samodol treba da kaže tko su ti ljudi koji su to napravili. Pa to je njegova moralna obaveza, za svoj posao jako dobro plaćen i to od nas poreznih obveznika.Nemam ništa protiv dotičnog gospodina ali nepravda boli i mora se iskorjeniti.

Bilo je 60% građana protiv pa je pobjedio na izborima! Demokracija je za obrazovane narode.

who dares, wins


zmrklic: ” ahaha kakav članak [lol] [bye]” Ma tko ti je (nam je) to napisao? Tomica P.? Stil mi sliči njemu: malo uzmi iz stručne literature, malo prati ovaj Forum te malo izmisli i eto, juha je gotova. Tko je autor? [lol]

našo na http://www.hrportfolio.com

Da se podsjetimo fundamenata.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Pogodio sam, Tomica je (polu)autor jer koristi naše diskusije na Forumu, samo ih umata (smješta) u celofan.
Ovaj put u tramvaj [smiley]
Posebno me fascinira ova rečenica:
Fascinantno je kako su mali investitori i fond menadžeri na Zagrebačkoj burzi u ovoj kalendarskoj godini primjenjujući stop-loss strategiju osigurali više mirovine svim budućim umirovljenicima.
Moš’ mislit?![tongue]

http://www.poslovni.hr/76729.aspx

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


Ko je od vas zvao u emisiju OTV?

S obzirom na sadržaj i način govora, mislim da su svi koji su zvali u emisiju redoviti sudionici ovog foruma, uključujući Kosora [wink][thumbsup]


trotter: ” Evo Ljubo Jurcic prodaje znanje o burzi i padu burze zajedno s podpredsjednikom HANFE na OTV s poslovicno losim voditeljem… ” Kosor se javlja direkrt u emisiju, opuzuje HANFU… Ovo bi trebalo bit na Otvorenom, a ne na perifernom OTV-u…

Zanimljivo kako je čak onaj iz HANFE sa popriličnom sigurnošću rekao da smo pri dnu i da su institucionalni igrači počeli žestoko kupovati.

trotter:

trotter: ” Evo Ljubo Jurcic prodaje znanje o burzi i padu burze zajedno s podpredsjednikom HANFE na OTV s poslovicno losim voditeljem… ” Kosor se javlja direkrt u emisiju, opuzuje HANFU… Ovo bi trebalo bit na Otvorenom, a ne na perifernom OTV-u…

Zanimljivo kako je čak onaj iz HANFE sa popriličnom sigurnošću rekao da smo pri dnu i da su institucionalni igrači počeli žestoko kupovati.


[lol] , da sigurno ima ispovjedaonicu , pa mu se ekipa ispovjeda svoea djel ai nedjela

najvrednije stvari u životu su besplatne


Da se podsjetimo fundamenata.

koliko ja vidim, to ti je sve bez zadnjih godišnjih izvještaja … znači, baci u smeće.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close