Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uvazeni svjetski autoriteti su tada prodavali i shortali drys. Otud njihove procjene. Bit ce da se ona dva nazovi bika koje je super24 spomenuo upravo krcaju naftom. Tko zna kolko punih tankera su danas narucili. [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Je, tako su neki uvaženi svjetski autoritetu u brodarstvu tvrdili da će DRYS na 160. Eno ga sad metilja na 50.

ne lazi.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

budd:

Je, tako su neki uvaženi svjetski autoritetu u brodarstvu tvrdili da će DRYS na 160. Eno ga sad metilja na 50.

ne lazi.

Ajde što se ljutiš, malo je narasao (bio je oko 50 kad sam ga ja gledao zadnji put)

Hell is Empty and all the Devils are Here


Javio se prvi političar sa komentarom: “Velike banke su namjerno srušile burzu”
Vaš link

Znam samo da će se o ovom finacijskom inžinjeringu još pisati, i da će puno govna isplivati na površinu.


Slažem se.. izaći će to na vidilo ali tada će mali ulagači već popušit svoje…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

malo? 30 posto i nije bas malo…[wink]

Volio bih kad bi mi portfelj tako malo narastao…[smiley]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

meni je fetiš prije bio rast, sada je pad tržišta, ne vidim što je tu problem

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


malo? 30 posto i nije bas malo…[wink]

Volio bih kad bi mi portfelj tako malo narastao…[smiley]


Neke ne spašava više ni 100% do petka.

Inače, na tim dionicama manje pojedinačne cijene, ljudi često previde koliki je porast i pad.
Što je par kuna ili dolara gore-dolje. Dosta, ako uzmeš 1000 komada DRYS.

No respect

Tako nekako, to ja isto tvrdim već ohoho, otkad je dolar počeo padati………
A amerima nije problem ojačati dolar, pa mogu se poigravati kako hoće sa cijelim svijetom…….
Ovo je bilo najjednostavnije, oslabit dolar, okupirat što više nafte, dić cijenu nafte u nebo, i zatim vratiti dolar na stare grane……..Pa ti svijetu plači……….

valentine:

nafta dolar 8 kuna, barel 50 =400 kn dolar 4,6 barel 112 = 515 kn i nije tako strašno

Istina nije strašno,za sad.Ali čeka nas devalvacija kune pa devalvacija eura.E onda će biti strašno.Početak radnje moguće već ove jeseni.Majko mila rodio sam se u krivo vrijeme.[cry]

A kad ti dionica padne40 % onda je to puno, ali kad DRYS ide gore 35% to je piece of cake???
Jao, koji si ti glumac……..

sakai:

budd:

Je, tako su neki uvaženi svjetski autoritetu u brodarstvu tvrdili da će DRYS na 160. Eno ga sad metilja na 50.

ne lazi.

Ajde što se ljutiš, malo je narasao (bio je oko 50 kad sam ga ja gledao zadnji put)

jedna pjesmica

…potonulo su lađice, i minus na kraju salda

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Inace, i kinezi zazivaju vladu da ih spasi:

http://www.marketwatch.com/news/story/frustrated-chinese-investors-hope-vain/story.aspx?guid=%7B3C72D2E9%2DE9BC%2D43FB%2D97BA%2D261701D15D96%7D&dist=hplatest

“Chinese investors wait in vain for government help
Focused on inflation, financial authorities resist calls to cut trading taxes
By Moming Zhou, MarketWatch
Last update: 6:36 p.m. EDT April 14, 2008
PrintPrint EmailE-mail Subscribe to RSSRSS DisableDisable Live Quotes

SAN FRANCISCO (MarketWatch) — Frustrated mainland Chinese investors, who have watched the country’s main stock market in Shanghai plummet more than 40% since October, have been wondering when their typically hands-on government will move to reverse the fall. “

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Inace, i kinezi zazivaju vladu da ih spasi:

I jedni i drugi se tek učimo kapitalizmu i imamo ili smo imali balone.

BTW, sutra:
ZAGREB – Prehrambene kompanije Podravka i Ledo predstavit će na konferenciji za novinare zajednički projekt. (11,00 sati, Hotel The Regent Esplanade, Mihanovićeva 1)

No respect

New Report

Close