Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dignut će ga(HT) do blokade ,znači cca.340 ,a nakon deblokade stagnacija a nešto prije 16h i prve prodaje.E sad kako će to izgledati dan kasnije?? [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

danas nafta 113,4$
procjene za godinu dana 144$


Ma nebi meni krivo bilo da su mirovinci za sebe pripremili teren,bar bi ima normalnu mirovinu ali u neko dogledno vrijeme opet će kupovati po ATH pa rušit cijenu za niži ulaz.Mirovinski fondovi nisu servis za građane nego za malo jače igrače a to opet sve preko naših kostiju. A što se tiče tužbe pa i trebalo bi ih tužit jer ako kupuju INGR-u po 50000 a ta ista im je skupa po 35000 onda ih treba pozvat na odgovornost

mislili ste po 25k
znate sto su rekli u PBZ-CO da se tada INGR cinila kao dobra kupnja, pa ja velikim ajd da vam ja prodam u blok transakciji po56 sto ste vec kupovali a firma se siri ima bolje rezultate od ocekivanih, to vam dam diskont.
tako oni upravljaju nasim mirovinama, imali su ugovorene iskrcaje i ulazili s nasom lovom na ATH-u a sad se stidljivo osobno dokupljuju i 50-100% su bogatiji za 3 mjeseca.
pa rekoh aje da zanemarimo cijene na burzi već me zanima koliko INGR vrijedi, vjerojatno ste radili analize kad ste ulazili u dionicu?
necija punica ce se nakrcat na 23-25 i za 2 godine ostvarit rast od 120% a ja cu doci na svoju vrijednost i popusit uz put na inflaciji i opet u gubitku….
regulatoru trzista gdje je tu odgovornost fond menagera, ili se samo tako zovu zato to je lijepo za cuti…
ima jedna stara lako je tudim ku…cem gloginje mlatit

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Ukoliko HT padne pa makar i 5 % 17.04. ili poslije tog datuma mislim da će za sobom povući i sve druge dionice,a na to će se još nadovezati i pokoja loša vijest iz SAD-a i nastavak slijedi. Mislim da smo dobre vijesti ispucali bez rezultata i da do rezultata prvog kvartala možemo očekivati samo stagnaciju ili pad.
Nemojte ljude navlačiti na kupnju dok se tržište definitivno ne stabilizira.

Nema teorije da nafta ide značajno dolje. Već se desetljećima cijena kreira smanjenjem ili povećanjem ponude. Kartel je prejak da bi bilo tko imao mogućnosti to mijenjati.
Čitajte malo kako su prolazili ljudi koji su se drznuli ići kontra.

No respect

@ lookaborna

Jesam radio sam analize INGR kada sam ulazio 11 000 – 13 000 a i puno puta poslije, i to ne samo ja.
Sve je na temi.
Od tada je situacija puno bolja što se tiće poslovanja i novih najava.
pozdrav do sutra

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Medo kaze: “Mnogi jos ne shvacaju kako trziste funkcionira! To sto neka dionica vrijedi tisucu kuna, ne znaci da ju tolko moras platiti! Ako kupis nize, zaradit ces! Dok ide po bid-u, zasto lupat po ask-u?”

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Nema teorije da nafta ide značajno dolje. Već se desetljećima cijena kreira smanjenjem ili povećanjem ponude. Kartel je prejak da bi bilo tko imao mogućnosti to mijenjati. Čitajte malo kako su prolazili ljudi koji su se drznuli ići kontra.

Na tu temu preporučam knjigu STOLJEĆE RATA. Užas kako su prošli.[shocked]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


danas nafta 113,4$
procjene za godinu dana 144$


na bloombergu neki stari debeli i poslije mladi mrsavi rekli 20 % manje, da je ovo napucano..

za zalto doduse kazu da ide na 1200

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Ukoliko HT padne pa makar i 5 % 17.04. ili poslije tog datuma mislim da će za sobom povući i sve druge dionice,a na to će se još nadovezati i pokoja loša vijest iz SAD-a i nastavak slijedi. Mislim da smo dobre vijesti ispucali bez rezultata i da do rezultata prvog kvartala možemo očekivati samo stagnaciju ili pad.
Nemojte ljude navlačiti na kupnju dok se tržište definitivno ne stabilizira.

zasto bi povukao druge dionice?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Kosor je načeo nezgodnu temu. Sada je red na zviždačima. Za početak, na primjer, od koga su kupovali mirovinski fondovi blokove dionica i ulupali silne milijune na ATH razinama. [cool]


zasto bi povukao druge dionice?

Čisto psihološki.HT povuče crobex u minus 3 ,ljudi vide crobi pada ajmo prodat sve živo.Tako naša burza funkcionira.[cry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close