Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U kojem smjeru je promjena?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

zaboravni:

OKO 12 PROMIJENA NAGLA SMJERA[proud]

Agrokore širi svoje grane …
[cool]

gdje si procitao to za agrokor??


Najveći je danas bio što sam ja vidio 3382,15 +3,47 sad smo na 3368,07 +3,07 da je proć kako 3400,00

proci cemo ali zahvaljujuci HTu…
danas ce vuci prema gore i sutra isto…
e poslije ne znam…
sad je HT probio 310kn
(kak negdje pizde sad oni koji nisu kupili na 295-300kn [lol] )

Državni zavod za statistiku objavio pokazatelje za ožujak!
INDEKSI POTROŠAČKIH CIJENA U OŽUJKU 2008.

Cijene dobara i usluga koje se koriste za osobnu potrošnju, mjerene indeksom potrošačkih cijena, u ožujku 2008. u odnosu na veljaču 2008. u prosjeku su više za 0,6%, dok su u odnosu na ožujak 2007., tj. na godišnjoj razini, više za 5,7%, a u godišnjem prosjeku za 4,0%.

Inflacija pod kontrolom; slobodno kupujte!
Čuvajte se građevinaca, posebice VISOKOGRADNJE!

wiking:

wiking:

pjero:

ako HT probije 315 gotovi smo sa korekcijom

HT ce ti to odraditi prije 13h[wink]

pardon do 14h,mal sam se preracuno

da, do 14h 16.4!

joj ja se duboko ispricavam jer sam mislio da je danas 16.4.[embarass] .Nemojte mi nista zamjeriti jer sam iz nocne pa nama smjenasima se datumi malo brkaju[undecid] .Jos gledam pa kak tak sporo ide gore

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

zanimljivo, kupnja malo stala, a na prodaji odmah nervoza, slažu se nalozi prodavatelja, lipari se prema dolje[bye]

pozdrav


ADPL također se nema baš puno za skupiti po asku ispod gornje blokade.[thumbsup]

Iskreno se nadam jednom poštenom čišćenju na adpl-u do kraja dana jer je na ovoj razini ovo definitivno poklon cijena.[thumbsup]

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

neće valjda HT samo do 315 sutra do 14.00. pa barem 330[thumbsup]


Ne mogu vjerovati kako vam se serviraju vijesti, čas mirovinci izlaze, čas margini, čas moj tata, čas moja mama.
Nakon onog jučer mislim da nismo rasčistili neke stvari a današnji skok burze od 3,2% pokazuje suludost investitora od jučerašnjih -5,8%. Ne znam što će biti dalje, al znam da je ovaj na Ledu završio s iskrcavanjem.[thumbsup]

Marginci izlaze, da…….Believe it or not……..to je za ovaj tjedan……..i to 100%

Nažalost, rast je zastao…Od podne par milja prometa. Sad je pitanje kuda će nas odvesti institucionalni ulagači

Na nama je da izaberemo, hoćemo li priznati poraz, spakirati kofere i pognute glave napustiti burzu za sva vremena ili ćemo stisnuti zube i izdići se opet kao feniks iz pepela!

i vidim sta smo odlucili,ipak smo mi hrvati..ivek vidim da si neki komentar napisao..mrs

MIR DO 14.00 h, A ONDA OPET UP, UP, …[cool]

New Report

Close