Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne mogu vjerovati kako vam se serviraju vijesti, čas mirovinci izlaze, čas margini, čas moj tata, čas moja mama.
Nakon onog jučer mislim da nismo rasčistili neke stvari a današnji skok burze od 3,2% pokazuje suludost investitora od jučerašnjih -5,8%. Ne znam što će biti dalje, al znam da je ovaj na Ledu završio s iskrcavanjem.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

plavi:

sampras:

plavi:

Meni je žao jutros onih marginaša kojima su prodavane dionice silom prilika.
Naravno pod pretpostavkom da se ne vratimo na dno.

Niti malo mi ih nije žao, zna se sa kakvim sredstvima se kupuju dionice.

Svako malo izazovu krizu.

Sa kakvim?

S onima koje možeš zaboraviti bar dvi tri godine i moraš biti siguran da ti neće trebati za mjesec dana.

Takva sredstava su i margin krediti , ako ti ne treba cash u tom roku.[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Marginaši izgubili fine novce već nekoliko dana nije bilo kakve, takve normalne trgovine zbog njih…

Zato nam treba danas da završimo u bilo kakvom plusu, i sutra da otvorimo u plusu.
TO bi bilo kratkoročno to.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

počeo je povratak u relnost , eventualno 1 % rasta

CROBEX 3.375,26 +3,38 %

promet 75 miliona kuna u 12.15h!

snazan rast sa velikim prometom…
HT na 309,50kn sa 13 miliona kuna prometa…

izgleda da se pipa otvorila i sad curi na sve strane…
ide se po dividendu.
jer ako HT i padne nije bitno ima lufta 29,50kn da se ne ode u dodatni minus…

[thumbsup][thumbsup][smiley]


davids: ” Marginaši izgubili fine novce već nekoliko dana nije bilo kakve, takve normalne trgovine zbog njih… ” Zato nam treba danas da završimo u bilo kakvom plusu, i sutra da otvorimo u plusu. TO bi bilo kratkoročno to.

Ma to i tako nije bila njihova lova, to je UVIJEK lova od banke!
Pitanje je samo kada će banka povući svoje ulaganje + treba nešto i zaraditi.
Ovaj put to nešto bilo je izuzetno veliko pa je trebalo duboko zaroniti i onda još grebati po dnu!

Najveći je danas bio što sam ja vidio 3382,15 +3,47
sad smo na 3368,07 +3,07
da je proć kako 3400,00


pjero: ” ako HT probije 315 gotovi smo sa korekcijom ” HT ce ti to odraditi prije 13h[wink]

Sta je sad HT orjentir?

Ništa BDI, recesija, branitelji, certifikati…….?[lol]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Mene više čudi kako su IGH pustili da raste, nevjerojatno. Samo mi nije jasno kako je tako brzo prodavatelj nestao???

Recite šefu da mu na Ledu raste kupnja.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

meni isto zao marginasa,ljudi su samo htjeli zaraditi nesto novaca..

evo veliki su lijepo iskoristili situaciju..

ukljucili su se u igru [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

samo sada lijepo da svi izdrze i da ne budu drhavih prstica,jer ako ce se povuci prodaja,kupnja ce se morati povisiti

plavi:

davids: ” Marginaši izgubili fine novce već nekoliko dana nije bilo kakve, takve normalne trgovine zbog njih… ” Zato nam treba danas da završimo u bilo kakvom plusu, i sutra da otvorimo u plusu. TO bi bilo kratkoročno to.

Ma to i tako nije bila njihova lova, to je UVIJEK lova od banke!
Pitanje je samo kada će banka povući svoje ulaganje + treba nešto i zaraditi.
Ovaj put to nešto bilo je izuzetno veliko pa je trebalo duboko zaroniti i onda još grebati po dnu!

Pola je uvijek naše ( njihovo )

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


OKO 12 PROMIJENA NAGLA SMJERA[proud]

Agrokore širi svoje grane …
[cool]

New Report

Close