Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nadokupio HT!

e sad da vidimo kaj bu bilo! [thumbsup]

kako malo treba za euforiju [smiley] a nitko ne vidi da jenjava kupnja, samo se brani 3200 ali izgleda mi da nema indicije da se ide oštro na gore. splasnut će to do 16:00. Samo nemojte srljati, previše je bilo suza. Bolje čekati par dana rasta pa ući na sigurno.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

a moje je mišljenje da nema bolje firme, odnosno koja će najbrže vratiti uloženi kapital u odnosu na sve ostale na tržištu kapitala, a to je ATPL-R-A, dobit za 1Q 2008. = 300.000.000,00 kuna, pa vi vidite.

VIRO 4825/3499 K/P kom.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]
Ovo je prva sa većom kupnjom.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

već viđena situacija i već viđeni komentari,
ovo je samo trenutan rast , ali u globalu
dno nije prije 3000

HT se jedva dobije ispod 305kn

brdo naloga na kupnji, puno vise nego na prodaji…

uh, nadam se da sam dobro uletio na 300…
a hebe mi se…
ako i ode dolje tu je dividenda koja spasava! [thumbsup][smiley][thumbsup]


već viđena situacija i već viđeni komentari, ovo je samo trenutan rast , ali u globalu dno nije prije 3000

Nemas curu, zenu?
Tko te je tukao u djetinjstvu??

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


već viđena situacija i već viđeni komentari, ovo je samo trenutan rast , ali u globalu dno nije prije 3000

Ma zezam te samo malo, nista osobno..
Sorry ak sam te uvrijedio..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


već viđena situacija i već viđeni komentari, ovo je samo trenutan rast , ali u globalu dno nije prije 3000

dno ne moze biti 3000…
ako probije 3200 ode u 3pm!
ali nece probiti…
najgore sto se moze desiti da ostane tu di je![thumbsup]

Al neko pere LKPC po asku

Svaka čast samo nastavi.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


već viđena situacija i već viđeni komentari,
ovo je samo trenutan rast , ali u globalu
dno nije prije 3000

tako je ti si u pravu, šta se može kad je tako[bye][rolleyes][sealed][kiss]

dan je pametniji od noći

Evo mogla bi i ATPL u + blokadu.

New Report

Close