Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Žao mi je ljudi koji su prodavali danas , šta ćeš neko gubi a neko zarađuje na burzi.Sutra oporavak[thumbsup]


Odbijanac je vjerovatno uskoro a možda čak i sutra

Uskoro je jako nedefinirano???
Uskoro smo i u EU?[wink]

Nije sve tako sivo.....

Ne možemo mi nikud kad nam Šprajc ruši burzu…[wink][shocked]
Koje smo mi banana tržište…[lol]

Nije sve tako sivo.....

Slažem se sa svima vama ali bojim se da ce sutra biti malo problema zbog margina koji su se danas poceli paliti.Ne znam koliko ih je ali bi oni sutra mogli biti uzrocnik blagog pada , tj mogu davati povoda onim drukerima na dole. Margini bi se trebali riješiti u naredna 2-3 dana.
Isto je pitanje kako če se sutra ponasati europa i ameri?
I naj bitnije pitanje je ko ce podici burzu?[undecid]

nema veze BF s ovim. ljudi panično bježe iz OIFova. ništa ne znaju o burzi osim da su do jučer svaki dan zarađivalia a sad svaki dan gube. život im se sastoji od priča o tipovima kao što su korade i pukanići pa su i oni pukli. više teških PTSPovaca danas ima među tim razmažencima koji su po otvorenim fondovima nego u braniteljskom fondu.


I naj bitnije pitanje je ko ce podici burzu?[undecid]

ovi koji su u petak i danas kupili za 280 milja. nadam se.


Slažem se sa svima vama ali bojim se da ce sutra biti malo problema zbog margina koji su se danas poceli paliti.Ne znam koliko ih je ali bi oni sutra mogli biti uzrocnik blagog pada , tj mogu davati povoda onim drukerima na dole. Margini bi se trebali riješiti u naredna 2-3 dana.
Isto je pitanje kako če se sutra ponasati europa i ameri?
I naj bitnije pitanje je ko ce podici burzu?[undecid]

Burzu će podići isti oni koji ovih dana kupuju kao sumanuti, ali na razinama oko blokada….
Samo bojim se da od rasta još ništa.[bye][bye][bye][bye]

Nije sve tako sivo.....


Žao mi je ljudi koji su prodavali danas , šta ćeš neko gubi a neko zarađuje na burzi.Sutra oporavak[thumbsup]

Ne znam na osnovu čega???
Danas se nismo odbili niti malo, a to je odbijanac je od snažnijih znakova za preokret.
Trebamo stvoriti veliku sjenu na dnevnom trgovanju.
Ako se odbijanac desi sutra, postoji mogućnost da idemo gore, makar malo moguće.
Pogledaj kako fondovi u likvidaciji prodaju sve živo i neživo i ne pitaju za cijenu. Plus margini od danas.
ALI, čini mi se da bi u ovom najvećem padu mogli dotaknuti dno kroz par dana.
Sve ovisi o mirovincima.
Do kraja tjedna ne ulazim niti pod razno.[thumbsup]
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Margini su već lagano trebali popucati svi.Prije nekoliko mjeseci je bio podatak da je u hrv. dignuto oko 500 milijuna margina.

Ej, koga ovdje sve nema, čisto mi je neugodno čitati, ima ih što cvile kao stare babe kao neko nam je oteo novce, ima ih kao neki vrlo vidoviti pogađaju u dlaku koliko i dokle će to padati kao jesam li vam lijepo ja govorio, a tek oni što im aplaudiraju, tako je vaše visočanstvo stvarno bili ste u pravu, tako mi i treba jer svojom glavom misliti ne znam a druge slušati ne želim, a tek oni danas sam sve prodao kako li je samo lijepo kad više toga terata od dionica više nema, e da sam bar prije prodao, a tek oni što će sad početi sa dnevnim trgovanjem, da to je pravi recept za zaradu, a ima ih i što se pripremaju za derivate biti će u prvim redovima kada starta trgovima a za sada kao “shortaju” tek toliko da uhvate ruku…
Uglavnom bože sačuvaj…
Jer kome gubitci lako padaju, teško da postoji netko kome su dragi, ali, čemu dramatiziranje, iskoristi priliku jer sigurno je da prilika postoji, a ako je nisi ovako zamišljao, ili možda jesi ali te uhvatila nedovoljno pripremljenog nema veze vozi dalje, iskoristi sljedeću, a ako ti je ova situacija prouzrokovala veliku bol razmisli o tome što napraviti da sljedeći put bol bude manja, a raznorazne tipove koji sada na ovo svršavaju jednostavno ignoriraj… bye bye, house all night…


Margini su već lagano trebali popucati svi.Prije nekoliko mjeseci je bio podatak da je u hrv. dignuto oko 500 milijuna margina.

Moj se neda još.

No respect

Fonodvi su u očaju.
Maloprije (21:00h) me zvala neka agencija u ime Zaba-investa,
da malo uložim kod njih, iako nikada sa Zabom nisam imao posla.

Želim biti bik, ali sam još uvijek tele.

New Report

Close