Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


krpa: ” INA na 2.135, a HT na 308… Sutra. .amodo. ” Zakaj to kazes?_

Pa tako piše na ttx-u.
Spr.am se da je to ekskluziva od sutra[lol] , samo su je greškom objavili već sada.

Zapravo su stavili cijene od petka. Nažalost…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Mislim da sutra ide nešto blaža varijanta današnjeg dana…
Mirovinci čekaju na -10% i krcaju se kao blesavi, trpaju i držre prije blokade do iznemoglosti..
Zatim blokada…odmora 2 sata , pa još trpanja..
Pa novi dan…
Svaka čast….imat ćemo mirovine veće nego plaće![shocked]

Nije sve tako sivo.....

Ali, ne treba brinuti…..
Oporavak je na vidiku…
Pa nije ta 2009. tako daleko!!![wink]

Nije sve tako sivo.....

Vaš link

Nije sve tako sivo.....

To beholder:
Ajde molim te, mundus i llrb i Imzv, bas ce to rusiti berzu

Inace i slovenci su u komi
Slovenski borzni indeks (SBI20) 7.712,35 -4,25%

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Svaka čast….imat ćemo mirovine veće nego plaće![shocked]

ako ova akcija mirovinaca ne bude značila svima nama bar 1000 kn veću mirovinu jednog dana, onda su zbilja nesposobni.

a možda računaju i na to da poslije ovih par mjeseci pola nas neće ni doživjeti mirovinu [lol]

Kairos:

Svaka čast….imat ćemo mirovine veće nego plaće![shocked]

ako ova akcija mirovinaca ne bude značila svima nama bar 1000 kn veću mirovinu jednog dana, onda su zbilja nesposobni.

a možda računaju i na to da poslije ovih par mjeseci pola nas neće ni doživjeti mirovinu [lol]


Ima i tu nešto!!

Nije sve tako sivo.....

Oporavak bi nogao biti spor i težak(kada već do njega i dođe).
Mirovincima, koji su sada je to bar svima jasno jedini igrači, dosta je 10% godišnjeg prinosa…
To je na nekim našim uspješnicama 5-6 godina tuge i jada!

Nije sve tako sivo.....

ivek123:
Ma kakvi. Još nije niti krenula rasprodaja braniteljskog fonda. Većina dionica još uvijek u sebi ima akumulirane visoke profite u zadnjoj godini. Recesija zahvaća svijet. Da li će RH moći servisirati vanjski dug u ovim uvjetima je veliko pitanje. Outlook je vrlo vrlo loš. Po meni ne dirati ništa prije ljeta kada će stvari moža biti jasnije

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Oni koji se sad krcaju dionicama i koji su srušili burzu su jako jako pohlepni ….inače je nebi rušilii tako jako…
A da bi zaradili moraju nam prodavat dionice po višestruko većim cijenama, jer su jako jako pohlepni…
Prema tome jaki rast u nebesa je neminovan….a oće li to biti za 6 mjesec , 1 godinu, 2 godine…iskreno zabole me kita !

I zato…..glavu gore !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


bob rok: ” ivek di si? ” Evo me. Jel Ivek lijepo rekao potoci krvi u travnju? Eto ga sada…. Bitno da ste me pljuvali i govorilii da sam druker. Ili mislite da sam toliko jak da sam ovo nadrukao??? [lol] [lol] [lol]

Nemoj da ti se zavrti u glavi od tolikog smijanja s ovim smajlićima [wink]

na današnji je dan Titanic potonuo…[cry]

New Report

Close