Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


početkom svibnja idu 1Q

Mislim…da vidim kad ce biti ukljuceni u cijenu…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Evo kako sad izgleda, ono što su tomi, oko podne, prišapnuli naši vrli analitičari:

…Nakon što se nastavi trgovanje sa 14 dionica kojima je trgovanje obustavljeno, mnogi analitičari i analitikanti očekuju oporavak Crobexa i najavu završetka padajućeg trenda koji je svima već dosadio. U trenutku pisanja teksta Crobex se nalazi 3,91 posto u negativnom teritoriju [lol]

Vaš link

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

a pazi na teletextu 203 stranica…
” 14 tvrtki jutros je zbog pada cijena na ZGb burzi prekinulo prodaju svojih dionica……..” nastavak je isto tako u velikom stilu….pa recimo ” …dionica Ine biljezi PAD PRODAJE za 2,06%”…
ne znas jel da se smijes ili places…

No pain no Game

Ekipa ovo što se dešava je da nije žalosno smiješno je. Sreća nisam u kreditu pa mogu čekati, ima li tko pametnu ideju da li prodati pa se pridružiti rušiteljima i čekati totalni krah burze koji je čini se neizbiježan ili istrpiti ovo do kraja pa kako bude

tko je ono jutros prognozirao da jedan veliki fond uleće????
bit će da kolega dobro ne čuje…info je bio izleće

evo sad sam malo gledao ove cijene – za smrznuti se…
belje – 191kn
duro – 117kn
koncar – 580kn….

za ne povjerovati…stvarno.
koji shit…

ja inace ne pratim te dionice ali se sjecam kad sam ih kupovao prije ljeta….
ono bio sam prodao koncar za 1200 i mislio sam da sam malo dobio…
a duru sam cak i za 30x kupovao i prodavao… koje sranje…

a pazi na teletextu 203 stranica…
” 14 tvrtki jutros je zbog pada cijena na ZGb burzi prekinulo prodaju svojih dionica……..” nastavak je isto tako u velikom stilu….pa recimo ” …dionica Ine biljezi PAD PRODAJE za 2,06%”…
ne znas jel da se smijes ili places…

No pain no Game

nema predaje,nemože propast[thumbsup]

NEMA PREDAJE


a pazi na teletextu 203 stranica… ” 14 tvrtki jutros je zbog pada cijena na ZGb burzi prekinulo prodaju svojih dionica……..” nastavak je isto tako u velikom stilu….pa recimo ” …dionica Ine biljezi PAD PRODAJE za 2,06%”… ne znas jel da se smijes ili places…

PAD PRODAJE??? Šta je to?!
A kažu da je Crobex pao 6.77%!!!
INGRA 20.59%, IGH 17.58%…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Nevjerojatno…ti novinari su naprosto n e v j e r o j a t n i…

Nevjerojatno je koliko su neinformirani i koliko su zapravo ne informatori nego DEZinformatori…a sad zamislite ostale vijesti , iz bilo cega drugog….koliko zapravo u njima ima istine…..strasno…ja se samo nadam da nisu svi toliko tulavi kao ovi koji “PRATE” dogadaje na burzi……

Moram jos jednom citirat prvu recenicu….prejebena mi je…

” 14 tvrtki jutros je zbog pada cijena na ZGb burzi prekinulo prodaju svojih dionica……..” [lol] [lol] [lol]

No pain no Game

Za.ebali se. Uračunali su sutrašnje vrijednosti[lol]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

A sutra je novi dan. Ako se nekome da’, neka poskida trenutni top 10 na bidu za najlikvidnije dionice. Moje predviđanje je da ništa od tog bida neće ostati sutra pred otvaranja, i da idemo zna se gdje. Toliko o obrani Crobexa na bilo kojoj razini. Ali ono što me najviše pogađa je da ljudi koji upravljaju mojom mirovinom i koji su apsolutno GLAVNI i JEDINI krivci za izazvano stanje na našem tržištu, i dalje ne rade ništa da poprave situaciju. Jer čekati na bidu na cijeni od -10% nas vodi u pravu krizu, a oni će to shvatiti kada bude prekasno…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close