Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Past ce index na 2700 ako malo bolje pogledate liniju crobeksa kako je isao u zadnje 3 godine.

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in

To vam je sve, ljudi moj, mafija i prevara drzavnog vodstva, vlade RH. A sta se cudite sto mediji, fin. institucije tako postupaju kad su vecina banaka i medija u stranom vlasnistvu. Mozda neke iskusnije i ljude na forumu ne mogu zavarati, ali hordu ljudi – vecinu gradana hrvatske, mediji uspjesno obmanjuju i lazu. Serviraju se informacije koje njima pasu, a narod sve to upija!! Jadna ova drzava… nista vise nemamo pod svojom kontrolom, a i ono sto imamo, sve ce opljackat. Mozemo se zvat hrvati i pjevat himnu.. sta nam vrijedi.. e, pa vidite, ovo je jednostavno i banalizirano napisano, ali.. ima vam sve to veze i s burzom! MAFIJA!

Dobar dan! Što volim ove likove koji umzimaju margin kredite!Odlični ste!Uzimate kredit u ovim vremenima kako bi nadokupili ili kupili još više dionica i doveli sebe i burzu u sr….!Umjesto da uzimate gotovinske kredite koji su puno isplativiji od lombard ili margin kredita i nose manji rizik!Vi samo uzimajte margine i kada padaju dionice inkasirajte bankama novce jer takvi krediti su idealni za zahebati ljude,a oni i dalje beleje ko ovce i svejedno koriste takve usuluga banaka!Ludnica! (ne želim nikoga uvrijediti,ali ako netko stvarno radije diže neki drgui oblik kredita osim gotovinskog kredita da bi kupio dionice taj nije svoj.Da,kada tržište ide gore onda je marginašima super,ali gotovinski kredit je jedini sigurniji način i bolji način-bolja financijska poluga i bolji mirniji san,a vi dalje samo dižite margin kredite pa nam uz fondove zahebite burzu kao inače…)

Završila Jazovka za danas.
Mislio sam danas malo uletiti na nekim dionicama, ali kad sam vidio kako se iskrcavaju fondovi, reko,nema šanse. Ako ovako nastavimo padati, dno bi moglo po svemu sudeći biti slijedeći tjedan.
Ugodan weekend.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


gledam sada na život uživo….idući tjedan likvidacija BFa [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

u stilu kao našli su kupce ili?

Heaven or Las Vegas

_Mrzljak_:

adrianna: ” hvala svima na zadnjim transakcijama po asku. spasilo me. ” aha daj reci na kojim dionicama ?

nije važno na kojima, bio bi mi margin call u ponedjeljak da nije toga. hvala.

evo zato nam se burza rusi..margini su gori od kamatara!!!!!!!!!!!!!!!!!


beholder: ” gledam sada na život uživo….idući tjedan likvidacija BFa [thumbsup][thumbsup][thumbsup] ” u stilu kao našli su kupce ili?

ne u smislu da svi koji su se natiskali na šalterima za isplatu dividende govore da će prodati odmah…i da je prijevara i pljačka kaj lova nije odmah nego za 60 dana…
i da pozivaju sve branitelje da prodaju udjel i da će na taj način onim guzičarima foteljašima u zagrebu razhebati svu tu bandu…
[bye]

znate sta ce bit..ujutro prvo nagli pad..a oko 12 rast!!

može oklada??

Duser:

beholder: ” gledam sada na život uživo….idući tjedan likvidacija BFa [thumbsup][thumbsup][thumbsup] ” u stilu kao našli su kupce ili?

ne u smislu da svi koji su se natiskali na šalterima za isplatu dividende govore da će prodati odmah…i da je prijevara i pljačka kaj lova nije odmah nego za 60 dana…
i da pozivaju sve branitelje da prodaju udjel i da će na taj način onim guzičarima foteljašima u zagrebu razhebati svu tu bandu…
[bye]

ma da sam ja u fondu,onaj ko proda udjele nema vise nikad nazad i nema likvidacije fonda a onaj ko ostane dobija sve ono sto poslije stigne u fond pa nek onda kukaju kome hoce kad za 2 godine ode 500% gore[angry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


gledam sada na život uživo….idući tjedan likvidacija BFa [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Glupost. Sve da do jednog branitelji podnesu zahtjeve za isplatu, prve isplate idu tek za 2 mjeseca, a da će ih po ovim niskim cijenama prodati više od 50% čisto sumnjam.
Zaista ne znam čemu ovakvi neistiniti i zlonamjerni komentari.

Ignore: KressoM, delux

dosta je bilo računanja raznoraznih pokazatelja!

treba počet kupovat po ovome!

Likvidacijska vrijednost = [kratkotrajna imovina – (kratkoročne obveze + dugoročne obveze)] / broj izdanih dionica

[lol]

Glupost. Sve da do jednog branitelji podnesu zahtjeve za isplatu, prve isplate idu tek za 2 mjeseca, a da će ih po ovim niskim cijenama prodati više od 50% čisto sumnjam.
Zaista ne znam čemu ovakvi neistiniti i zlonamjerni komentari.

[/quote]

slažem se…nitko lud da ce prodavati po ovakvim cijenama..lagano ce to ici..

New Report

Close