Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U ovom slučaju ne.

When speculation has done its worst, two and two still make four.


139 milja prometa…to već dugo nismo vidjeli…tehničari ima li kakvih pozitivnih signala u tome??[thumbsup]

Bilo bi da smo dan završili u plusu. Ovako – nema šanse…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

hvala svima na zadnjim transakcijama po asku. spasilo me.

dno ni izbliza vidljivo
sljedeci tjedan cemo tako potonuti….


hvala svima na zadnjim transakcijama po asku. spasilo me.

Ne shvaćam ovo. Ako si prodala nisi se spasila nego si krivo uradila.

Ma što reći… Napokon postaje jasno svima da je burza rizik iz kojih god razloga…I nakon ovog neće svi ulagati, a tako je i bolje za sve.
Isto kao i operacija, nemoraš pristati na nju, jasno ti je da postoji rizik, i onda kad se nešto zajebe zna se, nije kriva osoba koja je pristala na operaciju nego onaj tko je radio. Tako i sad niste krivi vi koji ste ulagali nego ovi koji su vam “uzeli lovu”.
Teško je, gadno je, ali daj molim vas odrastite.
Popušili ste od jačih, zar nije to životno pravilo?


dno ni izbliza vidljivo sljedeci tjedan cemo tako potonuti….

sorry al mi smo ti na tehničkoj analizi gledali dno u utorak, srijedu čini mi se.. svi smo imali masku za ronjenje. al ti nisi bio prisutan. ko ti kriv.[rolleyes]


dno ni izbliza vidljivo
sljedeci tjedan cemo tako potonuti….

Analiza ti je stvarno stručna i argumentirana.

Bolje šuti kada ništa pametno ne znaš napisati.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


dno ni izbliza vidljivo
sljedeci tjedan cemo tako potonuti….

a ti si…..??

you think your special you do, i can see it in your eyes


hvala svima na zadnjim transakcijama po asku. spasilo me.

aha daj reci na kojim dionicama ?


adrianna: ” hvala svima na zadnjim transakcijama po asku. spasilo me. ” aha daj reci na kojim dionicama ?

nije važno na kojima, bio bi mi margin call u ponedjeljak da nije toga. hvala.

Nije mi jasno ako svi ti “strucnjaci” sad tvrde da su dionice zasluzeno pale i da su kao jos precijenjene,pa gdje su bili kad je Crobex bio iznad 4500 i tko je kupovao na tim razinama,zasto su onda kupovali po skoro duplo vecim cijenama,pa mirovinski fondovi su kupovali ATPL po 3500,INGR iznad 45t,VIRO na 1200-1300…..itd….itd….tko je onda tu lud.

Uglavnom na razinama iznad 4500 – 5000 nismo bili precijenjeni nego smo padali zbog kojekakvih kriza barem po njihovim izjavama,sada kad su se te krize smirile moraju naci neki drugi razlog za daljnji pad,i evo ga- sad kad smo na 3500 imamo tonu izjava da smo precijenjeni…..

Svi oni tu kao nesto usporeduju Crobex sa 2005. sa ovim sa onim,a nitko ne govori da HT-a nije uvrsten u Crobex bili bi danas nesto sitno iznad 3100,al to je njima isto! [thumbsup]

Pozdrav.

PBZ INVESTOR - nikad vise!

New Report

Close