Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“Pojasnio joj je da ako se želi baviti investiranjem na tržištu kapitala mora znati što znači stop-loss ili u slobodnom prijevodu, prestani gubiti. Novinare je, onako s visoka, zapitao što u svoje naslove ne stave stop-loss upozorenje? Na pitanje postavljeno nakon press konferencije novinarima nije želio odgovoriti sugerira li on malim investitorima da prestanu gubiti te da rasprodaju svoj portfelj.”

Pazi ovog idiota. Znači pravilo investiranja broj jedan je : čim kupiš, ako padne i za 0.000001%, prodaj odmah

Hell is Empty and all the Devils are Here

Investicijski savjetnik Momentum brokera Vilim Klemen protumačio je da je pad Crobexa od 32 posto stvorio paniku kod jednog dijela malih ulgača. No, ako pogledamo Crobex od 30. prosinca 2005., porastao je više od 78 posto. Upravo zbog toga tržište kapitala investiranje je na dugi vremenski rok, pojasnio je Vilim Klemen svoju tezu da su korekcije sastavni dio tržišta kapitala, tumečeći da je trenutačna korekcija prije svega posljedica nepovoljnih okolnosti na globalnom tržištu.[/i]

da sam se ja bar uspaničila prije mjesec dva pa sve rasprodala, pih[angry]


“Pojasnio joj je da ako se želi baviti investiranjem na tržištu kapitala mora znati što znači stop-loss ili u slobodnom prijevodu, prestani gubiti. Novinare je, onako s visoka, zapitao što u svoje naslove ne stave stop-loss upozorenje? Na pitanje postavljeno nakon press konferencije novinarima nije želio odgovoriti sugerira li on malim investitorima da prestanu gubiti te da rasprodaju svoj portfelj.”

Pazi ovog idiota. Znači pravilo investiranja broj jedan je : čim kupiš, ako padne i za 0.000001%, prodaj odmah

Svi su oni rasprodali svoje dionice i sad drukaju za pad da jeftinije kupe. A budale im prodaju. Na indexu 5400 su pričali da ide ove godine još 15 % gore. Sve je to gamad. Nemojte prodavati, pa ćete vidjeti preokret.

Pravilo za izlazak iz krize…..ne prodajte s gubitkom i ako kupujete …kupite po asku…tj prodajnoj cijeni…Kad bi svi mi koji cekamo na bidu “opalili’ po prvoj prodajnoj cijeni otisao bi crobi odmah u pozitivu…ali ne…ne…mi smo svi isti cekamo da to netko drugi napravi pa cemo svi za njim…[cry]
Malo sale….ironije…ili cega sve ne nije nikad na odmet.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

da sam se ja bar uspaničila prije mjesec dva pa sve rasprodala, pih[angry]

još se stigneš uspaničiti [lol]

Novinarski analitikanti, hihi, tkop je to zmislio. Mam sam pomislio na Iveka, hehe.
No, ne, ne, on je zacijelo bolničar, stalno najavljuje krv na burzi u travnju…[lol] [lol] [lol] [lol]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Pazi ovo, čak nećemo danas ni izroniti malo.
Neće biti uopče sjene na dnevnim trgovanju. Prestrašno.[thumbsup]
U ponedjeljak, ne smijem ni zamisliti.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Novinarski analitikanti, hihi, tkop je to zmislio. Mam sam pomislio na Iveka, hehe. No, ne, ne, on je zacijelo bolničar, stalno najavljuje krv na burzi u travnju…[lol] [lol] [lol] [lol]

najbolji je onaj Birtić iz Lidera koji precizno svaki put opiše točno gdje se nalazi na bidu i sa kojom količinom..
to je jako zdravo raditi u ova vremena…trebao bi proći tečaj navlačenja kod Von Brauna i ostalih…

[lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

još se stigneš uspaničiti [lol]
[/quote]

srića da znam da je ovo dugoročan posao
[kiss][kiss][kiss]
tako da me ne dira što mi se portfelj prepolovio. Treba biti siguran u sebe[lol] [lol]

baš je ”krvav” taj naš ivek jendvatri [lol]

Stvarno mi nije jasno zašto se ne osnuje nekakav oblik stožera pri vladi za rješavanje ovakvih kriznih gospodarskih situacija. Jel moguće da se ne može smisliti nekakva strategija za rješavanje ovakvih situacija’?? Gospodarstvo padom tržišta kapitala a ovdje je definitivno riječ o tome , ide u tri PM [undecid][undecid]


“Pazi ovog idiota. Znači pravilo investiranja broj jedan je : čim kupiš, ako padne i za 0.000001%, prodaj odmah

Stop loss se ustaljeno primjenjuje kod gubitka od -5% do -7% kod špekuliranih ulazaka i day tradinga.

New Report

Close