Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

igh popapan, S T R A Š N O

&

Ponavljam,ljudi kao što su oni uvijek završe loše.To je povijest pokazala a pogotovo na ovim našim nesigurnim terenima.Pa nije na tog Pukanića neko pucao jer ga voli….bude tu bilo svega.Ljudi su izgubili sve a imaju obitelj…..


mali opet prodaju ko mutavi. od kud li samo sipaju sve te dionice?!

mali i nisu tako mali kako se nama čini.[wink][lol]


mali i nisu tako mali kako se nama čini.[wink][lol]

ma je .. šalim se.

zapravo …ak prodaju OIFovi, to su isto mali jel? mali trpaju odnosno vade lovu tam.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Naravno da su novinari krivi za sve, to ja svaki dan govorim. Tu bi svakako dodao i vas s foruma koji drukate dolje. Vratit će se i vama s kamatama, ne brinite.


zvone101: ” mali i nisu tako mali kako se nama čini.[wink][lol] ” ma je .. šalim se.

ali jesu mali. mali udjeličari u otvorenim fondovima. to su njihove dionice, fondovi njima samo upravljaju.

Kad vidim sada na Dalekovodu 1100 komada na prodaji po 840 kn, to je moja susjeda koja planira na ljetovanje.
Nadam se da ćemo uskoro biti ili već jesmo na dnu onog “jajeta”. Tko ne mora neka ne prodaje.

Bojim se da nećemo opet udarat kuku i motiku po mirovincima što su kupovali na crobexu 3400 a ne kupuju na 2400 [cool][lol]

Nevjerojatno je kako je to nesposobna hrpa bahatih kretena. Zamislite, oni smatraju da su firme u Poljskoj perspektivnije.

Uskoro priređujem art performans – bljuvanje u wc školjku ispred ulaza HANFE

Hell is Empty and all the Devils are Here


TunaSalad: ” zvone101: ” mali i nisu tako mali kako se nama čini.[wink][lol] ” ma je .. šalim se. ” ali jesu mali. mali udjeličari u otvorenim fondovima. to su njihove dionice, fondovi njima samo upravljaju.

Pa ako sam ja njima doneso kapital određenog dana šta to znaći
da moraju odma taj kapital hazarderski potrošit.
Mislim da su teški amateri u tim fondovima, ili lopovi. Između nema ništa.


Uskoro priređujem art performans – bljuvanje u wc školjku ispred ulaza HANFE

to može [rolleyes] a bojim se pridružit će ti se svi gubitaši[cry]

interesantno kako nema blokada[lol]
sve izracunato

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

New Report

Close