Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To ništa ne objašnjava zašto se mirovinci ponašaju kao špekulanti… Nisam očekivao da će kupovati ko sumanuti, ali dopustiti ovakav pad u 3 mjeseca…cca 10% mjesečno…graniči sa ludilom. A zna se da oni gledaju prosječnu cijenu, tako da će im doć na isto.

When speculation has done its worst, two and two still make four.


To ništa ne objašnjava zašto se mirovinci ponašaju kao špekulanti… Nisam očekivao da će kupovati ko sumanuti, ali dopustiti ovakav pad u 3 mjeseca…cca 10% mjesečno…graniči sa ludilom. A zna se da oni gledaju prosječnu cijenu, tako da će im doć na isto.

Sada će mirovinci imati puuuuno veće prinose od invest. fondova!
Neka se vidi tko je gazda, tko je tu sada uspješniji


“da su ovu promjenu u HNS-u proveli prije izbora, imali bi moj glas … sad su došli do pameti. ali bolje ikad nego nikad.

Vi kolega vidite promjenu u HNS-u. U čemu se sastoji? Šefica već 4 godine ‘podupire’ vladajuće pa su joj za nagradu dali da vodi Odbor za praćenje pregovora s EU-om, nakon čega je ona expresno predložila Čačića za nasljednika. Koji nepotizam: jedna stranka, samo dva čelnika, ostali slušaj ovamo…[lol]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Za ovo danas jedino ima dva objašnjenja, ili će spustiti crobex na razine iz 2006, ili žele sutra biti na naslovnicama u stilu “furiozni završetak trgovanja” “oporavak bla bla”…

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Maknula se obrana na INGRi na kupnji 30 kom.
Vide ljudi da je vrag odnio šalu pa miču naloge.
Europa u prosjeku -1,5%

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Za ovo danas jedino ima dva objašnjenja, ili će spustiti crobex na razine iz 2006, ili žele sutra biti na naslovnicama u stilu “furiozni završetak trgovanja” “oporavak bla bla”…

Pa Crobex je već na razinama iz 2006.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Dragi moji ,

Noćas mi se ukazalo riješenje :

Od danas svi koji imate otvorene naloge na kupnji , povucite ih na 45 dana .

Ništa novo ne kupujte 45 dana , ma koliko to bilo privlačno . Sve će vam se vratiti u drugom kvartalu ako pokažete zube . Howgh.

Od ponedjeljka pratite ZSE .

Ne dajte se zavesti jednokratnim UP .

Ukljućite se natrag kada se sve vrati barem 25 % .

Be strong players !

God is with as !

Povucite naloge,vratite se kad Crobex bude na 1500 ko oce da proda nek da nisko……INGR-a 20000,IGH-3500,ATPL -1700,TISAK -700 itd ko ih sljivi,,,,,,,,,,,,,,,ne vracajte se na 25 % gore nego cekajte na jos 50% dole

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

jel te lipare, zgubidan?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

samodol i ekipa dio razloga za rušenje burze vidi naravno, i u novinarima , a o Hanfi kao regulatoru , MF-ima i ostalima burzovnim igračima ama baš ništa. ne znaš bi li se smijao …

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=ba8b154e-d936-401e-a2d0-b2a24f644fc9&ref=lastadd

http://www.jutarnji.hr/novac/trziste_kapitala/clanak/art-2008,4,11,burza_stanje,115642.jl

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Tko je ovo povukao okomitu liniju u 8:00 [undecid]

Uz povećani promet vidljivo je kako su se veliki vidljivije počeli postavljati na kupnji i hvataju što se još uhvatiti da. Na IGH već dugo nije bilo ovakve potpore na kupnji u prvih 5, onda ovi veći nalozi nasvim likvidnijim dionicama, mislim da su i veliki napeti ko puške i čeka se prvi veći iskorak. Iskreno, tko ne skuplja danas i možda u ponedjeljak morati će platiti i desetak posto skuplje nego sada. Ovo je samo moje mišljenje.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam


jel te lipare, zgubidan?

Ma kakvi ,ovo sto imam ne stavljam na burzu ,cekam jos barem 30-tak dana,nek mi daju jeftino…….moram popravit ulaz[lol] Inace sam najexo[embarass]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

New Report

Close