Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


budd: ” plavi: ” sava: ” Čačiću je bitan samo njegov interes! Pitaj ga gdje su mu partneri iz GCG doo?? ” To mi je potpuno jasno, ali njegovi interesi se poklapaju sa našima jel tako? ” Naravno. I zato ga treba poduprijeti ” I meni se to čini logički..

da su ovu promjenu u HNS-u proveli prije izbora, imali bi moj glas. i mislim da to vrijedi za većinu ljudi na burzi, glasali su za HDZ kao manje zlo ali da su vidjeli HNS kao ozbiljnu alternativu ekonomskog razuma a ne privjesak SDP-a dali bi glas HNS-u.

i da se HNS-ovci nisu slizali s SDP-om prije izbora sada bi bili u vladi umjesto HSS-a i ne bi bilo onog cirkusa sa ZERP-om zbog kojega je po rehnovim izjavama hrvatska izgubila 6 mjeseci u pregovorima.

sad su došli do pameti. ali bolje ikad nego nikad.

Napadamo -3 % do kraja

No pain no Game

da su ovu promjenu u HNS-u proveli prije izbora, imali bi moj glas. i mislim da to vrijedi za većinu ljudi na burzi, glasali su za HDZ kao manje zlo ali da su vidjeli HNS kao ozbiljnu alternativu ekonomskog razuma a ne privjesak SDP-a dali bi glas HNS-u.

i da se HNS-ovci nisu slizali s SDP-om prije izbora sada bi bili u vladi umjesto HSS-a i ne bi bilo onog cirkusa sa ZERP-om zbog kojega je po rehnovim izjavama hrvatska izgubila 6 mjeseci u pregovorima.

sad su došli do pameti. ali bolje ikad nego nikad.

Sa ovime se slažem.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


plavi: ” budd: ” plavi: ” sava: ” Čačiću je bitan samo njegov interes! Pitaj ga gdje su mu partneri iz GCG doo?? ” To mi je potpuno jasno, ali njegovi interesi se poklapaju sa našima jel tako? ” Naravno. I zato ga treba poduprijeti ” I meni se to čini logički.. ” Stalno se žalimo na NETRANSPARENTNOST a onda se divite Čačiću koji je jedinica mjere za netransparentnost!

imaš pravo, i glupo je diviti mu se. ali za sve nas je najvažnije imati politiku koja razmišlja dalje od batrganja sa socijalom i može odrediti smjer ekonomiji. a čačić je tu najbolja šansa.

lomimo se na 3500,molim se da izdrzimo[pray]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Ovo o SSPu se od jutra vrti na Banjalučkom radiju uz izjavu Holandskog ministra VP a poznato je da su oni bili naj veći protivnici da se neće kao protiviti ako ovi opet skinu gaće itd. itd.
Prije izbora mora biti nekakva mrkva ponuđena sad da li će Srbijanci to i prihvatiti ko to može znati !?
Za sad je važno da se nitko decidirano ne protivi a ostalo bumo vidli kak bi rekli Zagorci.

who dares, wins


Meni se na ovim cijenama obzirom na potencijal većine tvrtki čini sve podcjenjeno. Ne sve , ali barem većina.

Onaj tko sada ulazi sa većom lovom za godinu , dvije tri će se obogatiti. Nije bitno jel dno sada ili za tjedan / mjesec dana, bitan je potencijal rasta kod tvrtki koje kotiraju na ZSE.

Uzroci su kumulativni po meni, kao prvo Hanfa nije osigurala nesmetan ulazak MF-ova u JDD, odnosno regulirala povlačenje novaca iz OIF-ova.Kako su mogli napraviti ovo sa BF-om, tako su mogli rješiti situaciju sa MF-ovima i JDD. Drugo tu je i veliki rast Crobex-a zadnjih godinu dvije, burza ima svoje ciklička razdoblja kada se ovako nešto desi , ali nitko nije mogao očekivati ovakav pad, osobno sam sumnjao u to i zbog ulaska zemlje u NATO i EU ( uskoro ). Pa sam se prevario kao i mnogi. Utjecaja ima naravno i kriza na svjetskim tržištima i u regiji.

da i ja vrlo slično razmišljam ..
mislim da su fundamenti sada jači nego ikad , i tendencija je dobra ..
u EU ćemo za 2 godine , što ja čak smatram super-brzo (očito je da su skužili da ako nas još odugovlače da možemo otići stranputicom ; kamo bi Srbija možda mogla otići)

jedino što će ovaj pad otjerati dosta kapitala sa burze .. i smanjiti povjerenje u tržište ..

Pukla brana na INGRI od 2 mil kuna.[undecid]
Kažem, lako je zaustaviti prodaju trenutno, ali zašto ne mirovinci udaraju po asku da malo živne burza.
U ponedjeljak će mislim biti jača obrana nego danas. nadam se.
ZADNJI UPIT: 11.04. u 14:10
(Podaci se objavljuju s odgodom 15 minuta ili više)

Broj dionica u padu 80 78,43%
Broj dionica u porastu 16 15,69%

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Uuuuuu al’ se zakuhalo. Ako kupnja popusti, eto nas na 3000 Crobexa, ali ako prodaja popusti, eto nas na 3700…

AJMO NAŠI!

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

mislim da su fundamenti sada jači nego ikad , i tendencija je dobra ..
u EU ćemo za 2 godine , što ja čak smatram super-brzo (očito je da su skužili da ako nas još odugovlače da možemo otići stranputicom ; kamo bi Srbija možda mogla otići)

jedino što će ovaj pad otjerati dosta kapitala sa burze .. i smanjiti povjerenje u tržište ..
[/quote]

stranci ce nas pocet kupovat!!!! i lijepo ce iskoristit ono sto mi nismo znali,tako nam i treba

Sad su to već pravi nalozi na prodaji za mirovince, ako su se žalili posljednje vrijeme da nema dovoljno dionica za njih na prodaji…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Ingru su potrgali,Ina se bori,Viro pruza otpor,HT zastopan….

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close