Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tu navlakušu sam pročitao…i zasvrbili me prsti ali nisam na svu sreću….

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Redovito pratim ovu temu, ali nemam što pametnog za napisati.
– zato sada pišem stihove ili crtam cvijeće.
– evo baš sam počela pisati jednu pjesmicu,
– ali već sam na prvom stihu zapela,
– neznam kako bi dalje,

– u boj, u boj, prodaj i ti, udjel svoj !

– je li Vam Jadranka isplatila cijelu dividendu ??????
– je li lijepo čekati u redovima za dividendu ??
– zamislite kako li je nama investitorima koji imamo puno dionica, koliko mi tek izgubimo vremena u tim redovima za dividendu.
– što ona radi s Vašim novcima ?
– koliko plačate vođenje portfelja ??
– a što oni rade , koji Vam vode portfelj ??
– ima tu jako puno pitanja, ali me ipak puno više zanima moja pjesmica.
Pozdrav !

pa da , zapravo počelo se događati nešto pozitivno da su građani počeli vaditi novce iz čarapa i da su dali povjerenje fondovima i tržištu kapitala ; i sa tim novcem se moglo dosta toga pokrenuti; kroz dokapitalizacije novac ide direktno u tvrtke, tvornice , u investicije .. i to je velika potencijalna snaga ..

ali ovo sada će definitivno ohladiti dosta ulagača koji će se sa pravom osjetiti prevarenima .. i taj neki potencijal svježeg novca u gospodarstvu bi mogao brzo nestati ..

a Plavi kaj se tebi čini; kako ti promišljaš ovu situaciju , gdje su uzroci ?
kako ti se čine današnji fundamenti na ovim cijenama ?

Meni se na ovim cijenama obzirom na potencijal većine tvrtki čini sve podcjenjeno. Ne sve , ali barem većina.
Onaj tko sada ulazi sa većom lovom za godinu , dvije tri će se obogatiti. Nije bitno jel dno sada ili za tjedan / mjesec dana, bitan je potencijal rasta kod tvrtki koje kotiraju na ZSE.

Uzroci su kumulativni po meni, kao prvo Hanfa nije osigurala nesmetan ulazak MF-ova u JDD, odnosno regulirala povlačenje novaca iz OIF-ova.Kako su mogli napraviti ovo sa BF-om, tako su mogli rješiti situaciju sa MF-ovima i JDD. Drugo tu je i veliki rast Crobex-a zadnjih godinu dvije, burza ima svoje ciklička razdoblja kada se ovako nešto desi , ali nitko nije mogao očekivati ovakav pad, osobno sam sumnjao u to i zbog ulaska zemlje u NATO i EU ( uskoro ). Pa sam se prevario kao i mnogi. Utjecaja ima naravno i kriza na svjetskim tržištima i u regiji.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ovo se uspavalo iako ima puno prometa…
ja sam vec mislima na ponedjeljku…
trebamo li se bojati novog pada?
ja mislim da da.
ponedjeljak je uvijek losiji od petka…

a i BF ce se otvoriti… koma. [bye]


Dragi moji , svi .

Noćas mi se ukazalo riješenje :

Od danas svi koji imate otvorene naloge na kupnji , povucite ih na 45 dana .

Ništa novo ne kupujte 45 dana , ma koliko to bilo privlačno . Sve će vam se vratiti u drugom kvartalu ako pokažete zube . Howgh.

Od ponedjeljka pratite ZSE .

Ne dajte se zavesti jednokratnim UP .

Ukljućite se natrag kada se sve vrati barem 25 % .

Be strong players !

God is with as !

Vrijedi isto i za prodaju . STOP prodaja , STOP kupnja .

Šetajte , zabavite se . Krenite na odmor danas.


Ja sam pristalica onog vladara koji će mi omogućiti da živim puno bolje…a iluzorno je misliti da on neće još bolje[lol]

TO je tako u današnjem svijetu , pod – normalno.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

http://www.poslovni.hr/76476.aspx

Izmlatili praznu slamu i brzo pobjegli za kompjutere.

Nije dobro. Evo sad i na radiu komentiraju konferenciju sa ZSE… Sad kad rulja krene rasprodavat…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

plavi:

sava:

Čačiću je bitan samo njegov interes! Pitaj ga gdje su mu partneri iz GCG doo??

To mi je potpuno jasno, ali njegovi interesi se poklapaju sa našima jel tako?

Naravno. I zato ga treba poduprijeti

I meni se to čini logički..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

CROBEX 3.498,78-1,73 %[yawn][yawn]


budd: ” plavi: ” sava: ” Čačiću je bitan samo njegov interes! Pitaj ga gdje su mu partneri iz GCG doo?? ” To mi je potpuno jasno, ali njegovi interesi se poklapaju sa našima jel tako? ” Naravno. I zato ga treba poduprijeti ” I meni se to čini logički..

Stalno se žalimo na NETRANSPARENTNOST a onda se divite Čačiću koji je jedinica mjere za netransparentnost!

Evo nas opet ispod 3.500 -2% sranje!

New Report

Close