Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sava: ” Čačiću je bitan samo njegov interes! Pitaj ga gdje su mu partneri iz GCG doo?? ” To mi je potpuno jasno, ali njegovi interesi se poklapaju sa našima jel tako?

[i]Nisi shvatio poantu! Partneri su mu po zatvorima i istragama, a to nije moj interes![/i]

plavi:

sava: ” Čačiću je bitan samo njegov interes! Pitaj ga gdje su mu partneri iz GCG doo?? ” To mi je potpuno jasno, ali njegovi interesi se poklapaju sa našima jel tako?

[i]Nisi shvatio poantu! Partneri su mu po zatvorima i istragama, a to nije moj interes![/i]

Ne vići kao prvo, ti mene nisi shvatio, ako je njemu u interesu da se ova burza konačno digne, onda je i nama ( malim dioničarima).

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Tenkista, otkud ti ono o SSPu u Srbiji. Jel to samo fatamorgana…daj link[cool]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


sava: ” Čačiću je bitan samo njegov interes! Pitaj ga gdje su mu partneri iz GCG doo?? ” To mi je potpuno jasno, ali njegovi interesi se poklapaju sa našima jel tako?

točno.

on je jedina šansa da ova zemlja jednom dobije nekoga tko bi radio u interesu poduzetnika i investitora.

a ako interesi ekonomije jednom konačno ne dođu na prvo mjesto nikad se nećemo izvući iz ovakvih mrcvarenja.

a da mi je simpatičan – naravno da nije.

Cacic je smece i lopovcina,ko i vecina politicara..al lmi volimo onog koji ce nam pomoc da se ovo digne, onda brisemo[lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


_Mrzljak_: ” Simone: ” Negdje u novinama je jednom prilikom naveo da ima 10 milja kuna u dionicama. Normalno da diže frku jer sad valja ima 5[lol] ” to znači da sad ima 5 M kn .. pa to je sasvim lijepa vijest za njega , nezanam gdje je problem [proud] ” Koliko se ja sjećam i u predizbornoj kampanji HNS je stavljao financijsku industriju kao jedan od glavnih pokretača ekonomije u hrvata…

pa da , zapravo počelo se događati nešto pozitivno da su građani počeli vaditi novce iz čarapa i da su dali povjerenje fondovima i tržištu kapitala ; i sa tim novcem se moglo dosta toga pokrenuti; kroz dokapitalizacije novac ide direktno u tvrtke, tvornice , u investicije .. i to je velika potencijalna snaga ..

ali ovo sada će definitivno ohladiti dosta ulagača koji će se sa pravom osjetiti prevarenima .. i taj neki potencijal svježeg novca u gospodarstvu bi mogao brzo nestati ..

a Plavi kaj se tebi čini; kako ti promišljaš ovu situaciju , gdje su uzroci ?
kako ti se čine današnji fundamenti na ovim cijenama ?

Dragi moji ,

Noćas mi se ukazalo riješenje :

Od danas svi koji imate otvorene naloge na kupnji , povucite ih na 45 dana .

Ništa novo ne kupujte 45 dana , ma koliko to bilo privlačno . Sve će vam se vratiti u drugom kvartalu ako pokažete zube . Howgh.

Od ponedjeljka pratite ZSE .

Ne dajte se zavesti jednokratnim UP .

Ukljućite se natrag kada se sve vrati barem 25 % .

Be strong players !

God is with as !

Ja sam pristalica onog vladara koji će mi omogućiti da živim puno bolje…a iluzorno je misliti da on neće još bolje[lol]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


sava: ” plavi: ” sava: ” Čačiću je bitan samo njegov interes! Pitaj ga gdje su mu partneri iz GCG doo?? ” To mi je potpuno jasno, ali njegovi interesi se poklapaju sa našima jel tako? ” [i]Nisi shvatio poantu! Partneri su mu po zatvorima i istragama, a to nije moj interes![/i] ” Ne vići kao prvo, ti mene nisi shvatio, ako je njemu u interesu da se ova burza konačno digne, onda je i nama ( malim dioničarima).

Sada kada je palo do dna ne treba jedan Čačić da je diže, jasno! Gdje je do sada bio vidio je šta se događa i mogao je predložiti zakonske okvire koji bi spriječili ovakve situacije.


Dragi moji , Noćas mi se ukazalo riješenje : Od danas svi koji imate otvorene naloge na kupnji , povucite ih na 45 dana . Ništa novo ne kupujte 45 dana , ma koliko to bilo privlačno . Sve će vam se vratiti u drugom kvartalu ako pokažete zube . Howgh. Od ponedjeljka pratite ZSE . Ne dajte se zavesti jednokratnim UP . Ukljućite se natrag kada se sve vrati barem 25 % . Be strong players ! God is with as !

Znači da ne kupujem ništa i da pričekam s kupnjom dok sve ne poraste 25%. Mlada damo želim vam nesanicu[wink]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

sava:

Čačiću je bitan samo njegov interes! Pitaj ga gdje su mu partneri iz GCG doo??

To mi je potpuno jasno, ali njegovi interesi se poklapaju sa našima jel tako?

Naravno. I zato ga treba poduprijeti

Hell is Empty and all the Devils are Here


Tenkista, otkud ti ono o SSPu u Srbiji. Jel to samo fatamorgana…daj link[cool]

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=04&dd=11&nav_id=293424

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close