Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

wiking:

TXT HRT 118 Cacic trazi razgovore za kolaps sustava,kraha burze lose stanje sigurnosti i gospodarstva… Cacica za predsjednika[lol]

Ja tražim razgovor s Čačićem da mi pojasni način kako je prodao dionice Riječke banke 2 dana prije objave ogromnih gubitaka!


Dao je nalog za prodaju. [lol]


wiking: ” TXT HRT 118 Cacic trazi razgovore za kolaps sustava,kraha burze lose stanje sigurnosti i gospodarstva… Cacica za predsjednika[lol] ” Ja tražim razgovor s Čačićem da mi pojasni način kako je prodao dionice Riječke banke 2 dana prije objave ogromnih gubitaka!

imao je čovjek “osječaj za filing” .. predosjetio je .. nemoj ga odmah na “pasja kola”

inače jedan naše gore list broker u USA je kupio na svoju tetu u Hr dionica za par milijuna dolara koje su u roku dva dana explodirale prema gore (Adidas ?) ..
i kad je odcinkao cijelu mrežu pomagača u toj makinaciji dobio je 2 (dvije ) godine zatvora , i to američkog zatvora ..

Negdje u novinama je jednom prilikom naveo da ima 10 milja kuna u dionicama.

Normalno da diže frku jer sad valja ima 5[lol]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

wiking:

TXT HRT 118 Cacic trazi razgovore za kolaps sustava,kraha burze lose stanje sigurnosti i gospodarstva… Cacica za predsjednika[lol]

Ja tražim razgovor s Čačićem da mi pojasni način kako je prodao dionice Riječke banke 2 dana prije objave ogromnih gubitaka!

I ja također.
Dobro da konačno netko javno spomenuo krah burze.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


ako ovo nije dno ne znam šta jest??

znas sta ce nam se desiti,stranci ce nas pocet kupovati,tako nam i treba kad mi nemamo pojma


Ne brini mi smo stranci u svojoj zemlji!

who dares, wins


Negdje u novinama je jednom prilikom naveo da ima 10 milja kuna u dionicama. Normalno da diže frku jer sad valja ima 5[lol]

to znači da sad ima 5 M kn .. pa to je sasvim lijepa vijest za njega , nezanam gdje je problem [proud]


sava: ” wiking: ” TXT HRT 118 Cacic trazi razgovore za kolaps sustava,kraha burze lose stanje sigurnosti i gospodarstva… Cacica za predsjednika[lol] ” Ja tražim razgovor s Čačićem da mi pojasni način kako je prodao dionice Riječke banke 2 dana prije objave ogromnih gubitaka! ” imao je čovjek “osječaj za filing” .. predosjetio je .. nemoj ga odmah na “pasja kola” inače jedan naše gore list broker u USA je kupio na svoju tetu u Hr dionica za par milijuna dolara koje su u roku dva dana explodirale prema gore (Adidas ?) .. i kad je odcinkao cijelu mrežu pomagača u toj makinaciji dobio je 2 (dvije ) godine zatvora , i to američkog zatvora ..

U ovoj državi ima ljudi kojima je sve dopušteno! Nažalost uz takve se ne veže ništa dobroga uglavnom sranja! Sada taj isti Čačić sere neku večer po hercegovcima a zaboravio je da je s dvojicom bio u talu kroz firmu GCG doo! Ova dvojica su nadrapala a on je ponovno nekim čudom izvukao svoje dupe!


on je jedini koji se javlja u vezi toga a drugi ko da to ne postoji[angry]

Ima on debelih razloga da bude zabrinut!

Treba zatvoriti burzu što prije ,na jedno tri mjeseca[thumbsup]

Simone:

Negdje u novinama je jednom prilikom naveo da ima 10 milja kuna u dionicama. Normalno da diže frku jer sad valja ima 5[lol]

to znači da sad ima 5 M kn .. pa to je sasvim lijepa vijest za njega , nezanam gdje je problem [proud]

Koliko se ja sjećam i u predizbornoj kampanji HNS je stavljao financijsku industriju kao jedan od glavnih pokretača ekonomije u hrvata…

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


_Mrzljak_: ” Simone: ” Negdje u novinama je jednom prilikom naveo da ima 10 milja kuna u dionicama. Normalno da diže frku jer sad valja ima 5[lol] ” to znači da sad ima 5 M kn .. pa to je sasvim lijepa vijest za njega , nezanam gdje je problem [proud] ” Koliko se ja sjećam i u predizbornoj kampanji HNS je stavljao financijsku industriju kao jedan od glavnih pokretača ekonomije u hrvata…

Čačiću je bitan samo njegov interes! Pitaj ga gdje su mu partneri iz GCG doo??

Čačiću je bitan samo njegov interes! Pitaj ga gdje su mu partneri iz GCG doo??

To mi je potpuno jasno, ali njegovi interesi se poklapaju sa našima jel tako?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close