Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


gorgija: ” @ ivek123 sad si fakat proziran, sve više mi se čini da tvoj problem ipak nije psihološki nego da za nekoga radiš. fond može biti u opasnosti da rikne samo ako je u zoni blizu 5 milja. fond od 120 milja ne može biti u opasnosti. nego samo ako ima velik odljev to znači da će biti njegovih dionica po jeftinoj cijeni, kao što i vidimo. ” Prije nego blebnes ovakve gluposti i optuzbe ulozi barem malo truda pa prouci fondovske portfelje a onda to usporedi sa iskrcajem tijekom danasnjeg dana. Ne treba biti nikakav guru da se povezu dvije stvari!!! Ili mozda ipak treba???? Ili je mozda ipak najbitnije raspaliti po nekome tko ima drugacije misljenje i time se rijesiti osobne frustracije? Ako je tako nemam nista protiv ako ti to pomaze.

svašta. samo ponavljaš što sam ja napisao. a i tebi je jasno da fond sa 120 milja ne može propasti, ma koliko ti drukao.

prospectus prodaje, i prodaje i ovdje i u makedoniji. davno sam povukao nešto što sam imao u njemu, ali sigurno ne zato jer se bojim da će propasti nego zato da bih lovio njegove dionice kad budu na dnu. neke sam već (prerano) ulovio, ali još ih čekam. samo što ja zato ne drukam na dolje i ne strašim po forumima suludim pričama po cijeli dan.

prospectus i hypo growth su tresnuli skoro 30% jer imaju u portfelju dionice koje su pale do 50%, a zato će i najviše rasti. za razliku od nekih velikih bankarskih fondova koji u portfeljima imaju dionice koje su u 2008. pale u prosjeku 20% a cijena njihovih udjela nekim čudom isto kao i kod ovih 30% [cool]


prospectus JIE TOP10 1 ATPL-R-A (ATLANTSKA PLOVIDBA d.d. Dubrovnik) 2 IGH-R-A (IGH – INSTITUT GRAĐEVINARSTVA HRVATSKE d.d. Zagreb) 3 GD Granit AD Skopje 4 Komercijalna banka Skopje 5 ULPL-R-A (ULJANIK PLOVIDBA D.D. Pula) 6 HDEL-R-A (HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA d.d. Zagreb) 7 LRH-R-A (LIBURNIA RIVIERA HOTELI d.d. Opatija) 8 Soja protein a.d. Bečej 9 MLNR-R-A (MLINAR d.d. Križevci) 10 Makpetrol Skopje

još su tu negdje ispod top10 ZTNJ i TISK


… prospectus i hypo growth su tresnuli skoro 30% jer imaju u portfelju dionice koje su pale do 50%, a zato će i najviše rasti. za razliku od nekih velikih bankarskih fondova koji u portfeljima imaju dionice koje su u 2008. pale u prosjeku 20% a cijena njihovih udjela nekim čudom isto kao i kod ovih 30% [cool]

A da nisu ruknuli zato što su izabrali loše dionice koje su brzo padale a sporo ili nkako će rasti??

Pa na forumu ne možeš nači topic koji ne služi za osobna prepucavanja 2-3 lika, maknuo sam se od PTKM zbog toga a sad ste i na iveka navalili…ajmo mi na činjenice…crobi se vratio na 3500 a na PG monitoru je sve više crvenih strelica (znači pad u odnosu na zadnju transakciju).

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


gorgija: ” … prospectus i hypo growth su tresnuli skoro 30% jer imaju u portfelju dionice koje su pale do 50%, a zato će i najviše rasti. za razliku od nekih velikih bankarskih fondova koji u portfeljima imaju dionice koje su u 2008. pale u prosjeku 20% a cijena njihovih udjela nekim čudom isto kao i kod ovih 30% [cool] ” A da nisu ruknuli zato što su izabrali loše dionice koje su brzo padale a sporo ili nkako će rasti??

a svašta može biti, možda zbilja PODR i ERNT i PLAG i RIVP eksplodiraju i zasjene sve oko sebe a ATPL ostane do kraja godine na 2100. živi bili pa vidjeli. [rolleyes]

Prije 2-3 tjedna netko je stavio post u kojem jedan od fond managera tvrdi da nam dionice više nisu tolko precjenjene i da će se sve oporaviti pa da ćemo godinu završiti na oko 4200.

Forumaši odmah drvlje i kamenje da to nije nikakav oporavak jer je trenutno crobi bio 3800.

Ja bih trenutno bio zadovoljan s 4200 do kraja godine, ali moglo bi i bolje[pray]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


prospectus JIE TOP10
1 ATPL-R-A (ATLANTSKA PLOVIDBA d.d. Dubrovnik)
2 IGH-R-A (IGH – INSTITUT GRAĐEVINARSTVA HRVATSKE d.d. Zagreb)
3 GD Granit AD Skopje
4 Komercijalna banka Skopje
5 ULPL-R-A (ULJANIK PLOVIDBA D.D. Pula)
6 HDEL-R-A (HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA d.d. Zagreb)
7 LRH-R-A (LIBURNIA RIVIERA HOTELI d.d. Opatija)
8 Soja protein a.d. Bečej
9 MLNR-R-A (MLINAR d.d. Križevci)
10 Makpetrol Skopje

Ovo ti je točno Mrzljak ja ti dao od Ilirike JIE..[lol]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

TXT HRT 118
Cacic trazi razgovore za kolaps sustava,kraha burze lose stanje sigurnosti i gospodarstva…

Cacica za predsjednika[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

on je jedini koji se javlja u vezi toga a drugi ko da to ne postoji[angry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


wiking: ” prospectus JIE TOP10 1 ATPL-R-A (ATLANTSKA PLOVIDBA d.d. Dubrovnik) 2 IGH-R-A (IGH – INSTITUT GRAĐEVINARSTVA HRVATSKE d.d. Zagreb) 3 GD Granit AD Skopje 4 Komercijalna banka Skopje 5 ULPL-R-A (ULJANIK PLOVIDBA D.D. Pula) 6 HDEL-R-A (HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA d.d. Zagreb) 7 LRH-R-A (LIBURNIA RIVIERA HOTELI d.d. Opatija) 8 Soja protein a.d. Bečej 9 MLNR-R-A (MLINAR d.d. Križevci) 10 Makpetrol Skopje ” još su tu negdje ispod top10 ZTNJ i TISK

Nemaju oni Tiska bas.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


TXT HRT 118 Cacic trazi razgovore za kolaps sustava,kraha burze lose stanje sigurnosti i gospodarstva… Cacica za predsjednika[lol]

Ja tražim razgovor s Čačićem da mi pojasni način kako je prodao dionice Riječke banke 2 dana prije objave ogromnih gubitaka!


on je jedini koji se javlja u vezi toga a drugi ko da to ne postoji[angry]

u interesu mu je , i on ima dionica .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close