Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pretplati se na Saborski restoran! Cijena je prava sitnica, iako ih je pogodilo današnje poskupljenje kave s 2 na 2,5 kuna.

Znam, vec jedem gore. Ali vise nije zabavno od kada su otpustili Rokija….. [cry][cry]

skype - ivek1234


Ne da mi se tražiti; ali koje su to Prospectusove dionice ? koje su danas u slobodnom paadu ?

Vjerojatno slične kao i braći im u Balancedu:

ATPL KODT VIRO HTPK ISTT KNZM ..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Samo nemojte nasjedati na laži servirane od tzv. pete kolone koja se konstatno javlja na forumu.

Samo da znate Šprajc je među nama.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

promet već 75 milja, dobro to ide danas!

dan je pametniji od noći

A svi znamo da je Šprajc srušio tržište.[lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ma koji Prospectus, pa on je prije 3 mjeseca imo 3 milje kuna, već je trebo propast pet puta

Cookie Monster

_Mrzljak_:

Ne da mi se tražiti; ali koje su to Prospectusove dionice ? koje su danas u slobodnom paadu ?

Vjerojatno slične kao i braći im u Balancedu:

ATPL KODT VIRO HTPK ISTT KNZM ..

Evo našao sam, najviše ATPL, INA, ERNT , KODT – R-A , Dryships Inc. …

To bi bilo 100 kuna..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ako ovo nije dno ne znam šta jest??

znas sta ce nam se desiti,stranci ce nas pocet kupovati,tako nam i treba kad mi nemamo pojma


_Mrzljak_: ” Ne da mi se tražiti; ali koje su to Prospectusove dionice ? koje su danas u slobodnom paadu ? ” Vjerojatno slične kao i braći im u Balancedu: ATPL KODT VIRO HTPK ISTT KNZM ..

hvala .. zavisi kad su kupovali , ali neke su dobri pick-ovi ..
imaš 100 kuna od mene 🙂 .. imam ja još pitanja mogli bi ostvariti neku suradnju ..
milim da imam i neke odgovore , koji bi tebe možda zanimali ; pa možemo kompenzirati .. [proud]


sava: ” Pretplati se na Saborski restoran! Cijena je prava sitnica, iako ih je pogodilo današnje poskupljenje kave s 2 na 2,5 kuna. ” Znam, vec jedem gore. Ali vise nije zabavno od kada su otpustili Rokija….. [cry][cry]

hahahaha bože sacuvaj stvarno si B……………………..

plavi:

_Mrzljak_: ” Ne da mi se tražiti; ali koje su to Prospectusove dionice ? koje su danas u slobodnom paadu ? ” Vjerojatno slične kao i braći im u Balancedu: ATPL KODT VIRO HTPK ISTT KNZM ..

hvala .. zavisi kad su kupovali , ali neke su dobri pick-ovi ..
imaš 100 kuna od mene 🙂 .. imam ja još pitanja mogli bi ostvariti neku suradnju ..
milim da imam i neke odgovore , koji bi tebe možda zanimali ; pa možemo kompenzirati .. [proud]

Može, javi na PM..prijedlog..jedino što ne mogu u Mobendo..[smiley]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ludlum:

Dok netko ne dobije porciju nema tu oporavka.Batina je izašla iz raja. A ovo što oni rade nije prevara,nego nas oni ismijavaju,kradu i iživljavaju se.Uz to imaju svoje ljude koji pišu po forumu kak njima odgovara.Fuj gade mi se.Ali uvijek takvi Pukanići naiđu na svoje neprijatelje…..

ovo je ko privatizacija 91g.firme ne vrijede tehnoloski su zastarjele precjenjene su,a kad su promjenile vlasnike i izasle na burzu,odjednom su postale vrijedne.sad je odjednom baloln prenapuhan pa ga treba ispuhati dok ne promjeni vlasnika.badava vam pznavanja fudamentnih pokazatelja,tehnickih analiza,i svega ostalog,ako ne kuzite lihvarsku psihologiju.kako bi rekao onaj caffet:kad je kod tebe onda je drac,kad je kod mene onda je najljepse cvijece,kad ti prodam pretvara se u drac,kad kupim postaje cvijece.toliko se zamaramo glupostima,a oni prodaju maglu.sve je to igra koju su zapoceli nasi seoski prefriganti,ali im se malo otela kontroli,pa sad postoji mogucnost da nas neko kupi za saku dalara.jedini koji ovdje donekle to kuzi je tenkista.igra je toliko perfidna da izgleda nemoguca.samo su nasi strucnjaci zaboravili da ovcu mozes sisati cijeli zivot,a oguliti samo jednom.mislite da je bufet uspjesan sto kuzi sve te tablice ili zato sto je prefrigan i hazarder.ovi svi koji su se dokopali nasih firmi su sve pometni ljudi?nisu,ali su bili lukavi,a sad
pametni rade za njih.zato ne treba biti prepametan jer ces stalno radit za druge[lol]
opce je pznato da su pametni manje skloni riziku,a kako kazu nema rizika nema profita.ovo sta se dogadja je klasican primjer inzenjeringa.samo kad krene start jel mozes sa jugicem stici ferarija[bye]
ko ce procjeniti vrijednost ovih dionica?


Uf, kolega, nemojte zazivati ona vremena kuponske privatizacije i makinacija oko PIF-ova, moramo se nadati da je to iza nas, a afere tipa liburnia, maestro, kim… (ulazak mirovinaca u JDD?) samo repovi prošlih vremena. Inače odosmo s cijenama u p.m. (Moderatori, ovo je kratica od “pisaća mašina” [smiley] ).
P.S Slažem se za Buffetta, sada najbolje prolaze investitori koji se oslanjaju na strategiju sagledavanja “big picture”, umjesto intraday analiza.

New Report

Close