Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nek mi netko objasni ovo. Ako je Ivek 123 pametniji od ovih koji sada kupuju za desetke miliona kuna , što onda radi na forumu i gubi vrijeme. Jedini odgovor je da im je on raskrčio put da sada jeftino kupuju. A vidim da ga i nema na forumu, valjda kupuje.

Ima takvih više likova odeš na PTKM, na oporavak burze, komentari trgovanja, uvijek ćeš naći nekog koji negativno piše bez ikakvog razloga, i nema veze s temom………..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Jos ne kupuje. Ali mora raditi drugi posao da bi imao od cega zivjeti jer ocigledno od burze ove godine to nece bas biti moguce.

biti će moguće .. ako sljedećih 2-3 tjedna ulupaš taj tvoj “navodni” keš biti češ sigurno bar 20-30% u plusu ove godine .. ako ne i više ..

nemože ovako padati 12 mjeseci .. pa i svemir ima granice .. [proud]


@ ivek123

sad si fakat proziran, sve više mi se čini da tvoj problem ipak nije psihološki nego da za nekoga radiš.

fond može biti u opasnosti da rikne samo ako je u zoni blizu 5 milja. fond od 120 milja ne može biti u opasnosti. nego samo ako ima velik odljev to znači da će biti njegovih dionica po jeftinoj cijeni, kao što i vidimo.

Prije nego blebnes ovakve gluposti i optuzbe ulozi barem malo truda pa prouci fondovske portfelje a onda to usporedi sa iskrcajem tijekom danasnjeg dana. Ne treba biti nikakav guru da se povezu dvije stvari!!! Ili mozda ipak treba????

Ili je mozda ipak najbitnije raspaliti po nekome tko ima drugacije misljenje i time se rijesiti osobne frustracije? Ako je tako nemam nista protiv ako ti to pomaze.

skype - ivek1234

ivek123:

Jos ne kupuje. Ali mora raditi drugi posao da bi imao od cega zivjeti jer ocigledno od burze ove godine to nece bas biti moguce.

biti će moguće .. ako sljedećih 2-3 tjedna ulupaš taj tvoj “navodni” keš biti češ sigurno bar 20-30% u plusu ove godine .. ako ne i više ..

nemože ovako padati 12 mjeseci .. pa i svemir ima granice .. [proud]

Ne bih se bas u to kladio. Treba stogod pojesti svaki dan. Nemrem bas cekati rucak na kraju godine…

skype - ivek1234

Ne da mi se tražiti; ali koje su to Prospectusove dionice ? koje su danas u slobodnom paadu ?


Ne da mi se tražiti

Pa onda da ja potrazim za tebe? Imas i muzicku zelju?? Klasican HR investitor!!! [lol] [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234


Ne da mi se tražiti; ali koje su to Prospectusove dionice ? koje su danas u slobodnom paadu ?

Nekad ” davno ” bila je INGR.
Koliko sam ja pratio to su prodali u debelom minusu.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Sve ovisi, onome koji ulaže i ima priljev sa strane ne znači mu puno minus, osim psihološki.
Onome koji živi od burze njemu je jako bitno što se dešava i minus definitivno nije ok.
Recimo doodd ima tih problema, pa sad orgija po forumu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ovaj ivek i dodd su jako slični jer u isto vrijeme su napisali da ljudi trebaju jesti…………

Jedna te ista osoba, a više ličnosti [lol] [lol]

stock:
” Jedan je pozvao sve branitelje da Prodaju svoje udjele i tako okončaju ovu komediju.

I baš razmišljam dal da ga poslušam

Kad već moj glas na izborima ništa ne vrijedi, da bar ovako pokušam srušit Jadranku i njene foteljaše.

U boj, u boj…

ovo je odgovorio dodd :ma ljudi nemaju za jest

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Ne bih se bas u to kladio. Treba stogod pojesti svaki dan. Nemrem bas cekati rucak na kraju godine…

pa dobro mislio sam na keš odvojen za dionice .. to bi by the definition trebao biti višak novca; nešto sa čime ne trebaš kupiti za “žemlju i parizer” ..

pa to je abeceda investiranja .. ili ti nisi upoznat sa time ?


Ne da mi se tražiti; ali koje su to Prospectusove dionice ? koje su danas u slobodnom paadu ?


_Mrzljak_: ” ivek123: ” Jos ne kupuje. Ali mora raditi drugi posao da bi imao od cega zivjeti jer ocigledno od burze ove godine to nece bas biti moguce. ” biti će moguće .. ako sljedećih 2-3 tjedna ulupaš taj tvoj “navodni” keš biti češ sigurno bar 20-30% u plusu ove godine .. ako ne i više .. nemože ovako padati 12 mjeseci .. pa i svemir ima granice .. [proud] ” Ne bih se bas u to kladio. Treba stogod pojesti svaki dan. Nemrem bas cekati rucak na kraju godine…

Pretplati se na Saborski restoran! Cijena je prava sitnica, iako ih je pogodilo današnje poskupljenje kave s 2 na 2,5 kuna.

Nitko više ne kupuje.
Ako hoćemo gore, trebali bi mirovinci ikupovati malo ,a ne braniti cijenu sa nalozima koji pitanje dali će biti tamo u ponedjeljak. Izgleda bolje,a li još uvijek lošije.
Croby 1,59 minus. Iskrcavanje se nastavlja.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close