Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Probili INU na 2200 kn.[undecid]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

veliki rast u dva dana sarajevske i banjalučke burze! a kod nas[rolleyes]

dan je pametniji od noći


veliki rast u dva dana sarajevske i banjalučke burze! a kod nas[rolleyes]

al barem 2 dana sad neče padat[lol]

Ako se danas veliki igrači sa cashom uključe aktivnije u kupnju (kao što smo se imali prilike uvjeriti) i kojim čudom dan završimo u plusu, mislim da će onda biti jasnije utvrđena trenutna granica pada Crobexa. A onda se od nje možda i odbijemo prema gore, i nadam se na duži rok.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Nek mi netko objasni ovo. Ako je Ivek 123 pametniji od ovih koji sada kupuju za desetke miliona kuna , što onda radi na forumu i gubi vrijeme. Jedini odgovor je da im je on raskrčio put da sada jeftino kupuju. A vidim da ga i nema na forumu, valjda kupuje.


Evo dokaz tko su gazde našeg tržišta.
Mirovinci postavili par većih naloga na kupnje, automatski sa njima ohrabrili i dio malih i situacija se odmah mijenja.
Danas tako na većini likvidnih dionica.

Mogu oni kako žele sa tržištem, kako se kome sprdne.

Jasno, nažalost radi vlastite gluposti što su kupovali dionice na ATH, dečki i cure iz predragih nam mirovinaca odlučili su kolektivno si smanjiti prosječan ulaz, kako bi na kraju godine ipak dobili kakav takav bonus. Takva odluka je jasno odgovarala i brojnim drugim igračima

Hell is Empty and all the Devils are Here


Evo dokaz tko su gazde našeg tržišta. Mirovinci postavili par većih naloga na kupnje, automatski sa njima ohrabrili i dio malih i situacija se odmah mijenja. Danas tako na većini likvidnih dionica. Mogu oni kako žele sa tržištem, kako se kome sprdne.

da to su novopečeni gazde .. dok su stare gazde potučene do koljena mislim na OIF-ove ..
a ni jedne ni druge gazde nisu dobr za ovu “baricu” od tržišta ..[proud]

Srbi u dobrom plusicu, al zato Eu i SAD okrenulo u crveno….

No pain no Game

Dvije vjesti iz sfere politike koje mnogo govore:
Bosanci izglasali zakon o reformi policije.
Holanđani skinuli veto o ratifikaciji sporazuma o pridruživanju EU i Srbije.
Zači obje zemlje potpisuju taj sporazum do kraja mjeseca i regija se malo smiruje. Liči kao svjetlo na kraju tunela!

who dares, wins

Jel to skrivenih 1100 komada na atpl??

No pain no Game


Jel to skrivenih 1100 komada na atpl??

Yup. Ali ne mora značiti da ih je toliko.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Nek mi netko objasni ovo. Ako je Ivek 123 pametniji od ovih koji sada kupuju za desetke miliona kuna , što onda radi na forumu i gubi vrijeme. Jedini odgovor je da im je on raskrčio put da sada jeftino kupuju. A vidim da ga i nema na forumu, valjda kupuje.

Jos ne kupuje. Ali mora raditi drugi posao da bi imao od cega zivjeti jer ocigledno od burze ove godine to nece bas biti moguce.

skype - ivek1234

New Report

Close