Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


davids: ” Inače mogli bi i mi neki sastanak forumaša negdje onako incognito da raspravimo ovu situaciju i kako dalje????? ” Nemoj doc,ako dođu svi oni koje si navukao na ATPL svojim pricama da ide na 4500 do 2008 bice gadno.[lol]

Nisam tebe valjda,najgore što sam i sebe,no raspravit ćemo to krajem godine,nisam siguran da neće biti 4k krajem godine i prije…
[lol]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Zato je reko: incognito. [thumbsup]

Da tako je ,stavit ćemo sokole na vrata da Galinec i Stojić ne mogu ući…[lol]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Ako bude do kraja godine 4000 kn kunem ti se vodim te na veceru.[thumbsup]
Nisi mene ,ja sam sam sebe zaj….

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Sva ta ekipa sa ZSE pa razni Galinci, Bajakici, Elcovi i ostala skvadra je sada malo u banani. Ako ste gledali Galinca zadnjih par puta na televiziji ocigledno covjeku nije bas svejedno i ne spava mirno. Mislim da za to postoje dobri razlozi. Ali sada napraviti nekakvu konferenciju na ZSE i objasniti puku da je sve divno i krasno pa da svi lijepo dignemo po nekoliko margina i uletimo odmah sutra u 10.00 na kupnju da bi se oni mogli iskrcati – E PA MALO KU@AC SA MOJE STRANE! Gospodo, bili ste bahati, oholi i arogantni tko vam hoce dati pare neka vam daje moje vidjeti necete. Sada ste upali u glib i sada je payback time. Malo se i vi poizvrcite. Ko pod drugim jamu kopa sam u nju upada. Vrijeme je da u tu jamu upadnu fond managercici i ostali “veliki investitori”. Ja cu ipak uzeti kokice i colu i smjestiti se u prvi red arene a vi se koljite.

Nemoj u prvi red. Nevidiš niš u prvom redu[lol]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Ako bude do kraja godine 4000 kn kunem ti se vodim te na veceru.[thumbsup]

Ja mislim da hoće rezultati koje neće ni ova trula burza negirati
[thumbsup]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Inače zašto Vjeko skida zvjezdice po količini postova ili gluposti?????[lol] [lol] [lol] [lol]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Zasto nisam poslusao Iveka 123 sad bi imao 180000kn vise…………….jebiga[embarass]

A slušaj, Ivek i dalje govori. Još uvijek stigneš poslušat da ne bi bilo za 4 mjeseca: ” Da sam slušao Iveka sad bih imao 360 000 kn više[proud]”


Ako bude do kraja godine 4000 kn kunem ti se vodim te na veceru.[thumbsup] Nisi mene ,ja sam sam sebe zaj….

Dobro da nisi kupovao viro po 1600 ili ingru po 68k za atpl se ne brini…!!![thumbsup]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Davids, šta se zbiva s igh ?

Da sam kupio INGRU po 60000 sad bi pustio plin i utonuo u san.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Davids, šta se zbiva s igh ?

Firma radi 120%,ne mogu ni stići sve,tu je sve ok.Par fondova koji su imali manje pakete prodaju jer moraju,tako da neka racionalna pitanja ni nemaju smisla.Nelikvidne nemaju kome prodati pa tuku to što mogu…
[cry]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

cesto se ovdje zastupa teza da nema love.pogresno.love ima samo se ide do kosti.premala kolicina za prodaju tj.nastupila bi eksplozija cijena.zato lonac dalje kuha na laganoj vatri.
suska se da je postignut sporazum sa njemackim t.comom o interventnom otkupu dionica t.coma iz braniteljskog fonda.[thumbsup],a za inu smo vec culi.grgicev fond pun,nemoze startati samo radi papirologije
razne dozvole licence i sl. birokracija.suska se da austrijska volks banka tj.njihovi konzervativni fondovi traze u njima partnere za izlazak na hrvatsko trziste.znate sta znaci kad takvi fondovi ulaze na trziste.zadovoljavanje strogih kriterija.ovo je idealna prilika za preuzimanja trzista.preostaje samo igra zivaca kao poker.
a vi koji cekate 3000 ili 2800[bye][bye][bye]
pri kraju smo.ceka se samo start.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

New Report

Close