Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ma daj koga vise boli za rezolucije,kad dovoljno padne ,recimo na 3000 dolazi konjica.Tad ce sve vjesti bit dobre,normalno kupovat ce ovi koji su prodali prije pola godine.[embarass]

Meni svejedno…pripremio se za sve verzije,ali stvarno lopovska igra.

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Pucaju ovih dana lombardni krediti kojima su u zalogu OIF, to zapravo puno više nego standardni margini.

Čini mi se da velike banke žele manje dioničke privatne fondove uništiti i uzeti im vrijedne dionice po bagateli.Čujem da je jedan takav fond na izdisaju neću o imenima…

A gdje su mali kojima će aktivirati margin call-ove i prodati svojim fondovima. Bio bi zanimljiv podatak koliko je zadnjih tri mjeseca aktivirano margin call-ova. [bye]

Sva ta ekipa sa ZSE pa razni Galinci, Bajakici, Elcovi i ostala skvadra je sada malo u banani. Ako ste gledali Galinca zadnjih par puta na televiziji ocigledno covjeku nije bas svejedno i ne spava mirno. Mislim da za to postoje dobri razlozi.

Ali sada napraviti nekakvu konferenciju na ZSE i objasniti puku da je sve divno i krasno pa da svi lijepo dignemo po nekoliko margina i uletimo odmah sutra u 10.00 na kupnju da bi se oni mogli iskrcati – E PA MALO KU@AC SA MOJE STRANE!

Gospodo, bili ste bahati, oholi i arogantni tko vam hoce dati pare neka vam daje moje vidjeti necete. Sada ste upali u glib i sada je payback time. Malo se i vi poizvrcite. Ko pod drugim jamu kopa sam u nju upada. Vrijeme je da u tu jamu upadnu fond managercici i ostali “veliki investitori”.

Ja cu ipak uzeti kokice i colu i smjestiti se u prvi red arene a vi se koljite.

skype - ivek1234

Ivek, pa i nije baš tako ali nema veze

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Tako je živjeo Garfi…ovaj Ivek!!!!!![lol]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Inače mogli bi i mi neki sastanak forumaša negdje onako incognito da raspravimo ovu situaciju i kako dalje?????

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Sva ta ekipa sa ZSE pa razni Galinci, Bajakici, Elcovi i ostala skvadra je sada malo u banani. Ako ste gledali Galinca zadnjih par puta na televiziji ocigledno covjeku nije bas svejedno i ne spava mirno. Mislim da za to postoje dobri razlozi. Ali sada napraviti nekakvu konferenciju na ZSE i objasniti puku da je sve divno i krasno pa da svi lijepo dignemo po nekoliko margina i uletimo odmah sutra u 10.00 na kupnju da bi se oni mogli iskrcati – E PA MALO KU@AC SA MOJE STRANE! Gospodo, bili ste bahati, oholi i arogantni tko vam hoce dati pare neka vam daje moje vidjeti necete. Sada ste upali u glib i sada je payback time. Malo se i vi poizvrcite. Ko pod drugim jamu kopa sam u nju upada. Vrijeme je da u tu jamu upadnu fond managercici i ostali “veliki investitori”. Ja cu ipak uzeti kokice i colu i smjestiti se u prvi red arene a vi se koljite.

Ma lako za tebe,ti virtualno trguješ,možeš kak hoćeš i sprijeda i zguza[thumbsup]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

@ ivek
[thumbsup]
I ja ću isto. Stati sa strane i sa zanimanjem promatrati. Ostatke ću na kraju pokupiti kad ih nitko više ne bude htio. Koliko već budem mogao. A biti će toga.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


Inače mogli bi i mi neki sastanak forumaša negdje onako incognito da raspravimo ovu situaciju i kako dalje?????

Joj kakvih ce sve bit pokusaja….Ivek osiguraj mi mjesto u prvom redu i ako imam dosta dionica.Hvala

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Zato je reko: incognito. [thumbsup]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Vaš link[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

New Report

Close