Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo bi moglo biti zanimljivo sutra ujutro:

ZAGREB (Hina) – Zagrebačka burza organizira konferenciju za novinare na kojoj će na temu “Stvarno stanje hrvatskog tržišta kapitala” govoriti predstavnici Burze, Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga (Hanfa), brokerskih kuća, društava za upravljanje investicijskim i mirovinskim fondovima i banaka. (9,30 sati, Zagrebačka burza, Ivana Lučića 2A)

Po meni to znaci da im je stvar izmakla kontroli i da su se lagano us@ali pa sada malo igraju na sentiment i idu nam objasniti kako da pocnemo ulagati jer je sve PINK!

skype - ivek1234

Ovo bi moglo biti zanimljivo sutra ujutro:

ZAGREB (Hina) – Zagrebačka burza organizira konferenciju za novinare na kojoj će na temu “Stvarno stanje hrvatskog tržišta kapitala” govoriti predstavnici Burze, Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga (Hanfa), brokerskih kuća, društava za upravljanje investicijskim i mirovinskim fondovima i banaka. (9,30 sati, Zagrebačka burza, Ivana Lučića 2A)

Voda u ušima. Odnio vrag šalu. I veliki krokodili ostaju bez vode. [lol]


Ovo bi moglo biti zanimljivo sutra ujutro: ZAGREB (Hina) – Zagrebačka burza organizira konferenciju za novinare na kojoj će na temu “Stvarno stanje hrvatskog tržišta kapitala” govoriti predstavnici Burze, Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga (Hanfa), brokerskih kuća, društava za upravljanje investicijskim i mirovinskim fondovima i banaka. (9,30 sati, Zagrebačka burza, Ivana Lučića 2A)

Ako nemaju na dnevnom redu neke pare koje će upucat u burzu, ne zanimaju me njihova laprdanja. Kaj će molit male investitore da lupaju po asku [angry]

Stara Švicarska:

Ne postoji banka koja ne bi propala kad bi sve štediše isto jutro pokucale na vrata!

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Mene nitko ne prolazi teorija zavjere i (par velikih igrača koji su dizali sektore,punili medije,plaćali novinare da pišu o čudima) iskrcali se na ath i sad polako skupljaju.Glupa teorija ili ima još istomišljenika?

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Mene nitko ne prolazi teorija zavjere i (par velikih igrača koji su dizali sektore,punili medije,plaćali novinare da pišu o čudima) iskrcali se na ath i sad polako skupljaju.Glupa teorija ili ima još istomišljenika?

Ili to , ili su ih OMF izigrali, i matket je pao toliko brzo da se oni, i njihova familija, prijatelji i rođaci nisu stigli iskrcat, pa bi sad da im mi to omogučimo. Ja kažem show me the money
[angry]


davids: ” Mene nitko ne prolazi teorija zavjere i (par velikih igrača koji su dizali sektore,punili medije,plaćali novinare da pišu o čudima) iskrcali se na ath i sad polako skupljaju.Glupa teorija ili ima još istomišljenika? ” Ili to , ili su ih OMF izigrali, i matket je pao toliko brzo da se oni, i njihova familija, prijatelji i rođaci nisu stigli iskrcat, pa bi sad da im mi to omogučimo. Ja kažem show me the money [angry]

Čini mi se da velike banke žele manje dioničke privatne fondove uništiti i uzeti im vrijedne dionice po bagateli.Čujem da je jedan takav fond na izdisaju neću o imenima…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Nema povjerenja -nema love,kad nema love sve je to bezvrjedni papir.Fondovi masovno isplacuju udjelnicare,koji se nece vise nikad vratit, a zasto bi se vratili kad su fondovi poput Aureusa stvorili ogromne minuse.Koji je fond ukinuo izlazne naknade pa rekao ljudima ..kriza je ne ide nam,izađite bez naknade,nek propadnu smradovi.Nazalost tako i sami sebi rusimo cijenu dionica,dugo ce vremena proc do oporavka,dok nema love i ovjerenja nema ni uzlea Crobexsa ,nazalost bit ce jos gore.Zasto nisam poslusao Iveka 123 sad bi imao 180000kn vise…………….jebiga[embarass]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

EU usvojio rezoluciju o Hrvatskoj,pregovori bi mogli biti zaključeni 2009g.Od polovice 2008 Francuska presjeda EU što će ubrzati pregovore,tako kažu nama skloni Francuzi, ali kod nas sve ovisi o raspoloženju Dinka i Stojka dok ne dođe SOROS i pokara ih obojicu[thumbsup][thumbsup]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Ma daj koga vise boli za rezolucije,kad dovoljno padne ,recimo na 3000 dolazi konjica.Tad ce sve vjesti bit dobre,normalno kupovat ce ovi koji su prodali prije pola godine.[embarass]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

poslusao Iveka 123 ja jesam no počeo prerano kupovati (deformacija), no realno nisam prošao loše 15-20% nije strašno,ne treba za kruh pa neću kukati.Još nisam ništa prodao s gubitkom ni neću,biti će neka dividendica pa se veselim.Na banku lovu ne dam sad imam IGH,ATPL, ADRS,HT,LRH ne brinem se…

Glasnogovornik IGH na neodređeno


mravak: ” I ovde se pokušava tržiti,,,,,, Braniteljske dionice itd.,itd,,,,,,, [cry][cry] ” …..ne znam di si ovo izvukao ali to nije dobro npr.2000 bodova je 20 udjela i prodaju se udjeli a ne bodovi tako da ovo ne pije vodu …vjeruj mi ja znam to najbolje

evo kolega,,,,

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close