Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Prekrižio sam ovu godinu, ako treba čekat ću i tri.Ne boli me toliko propušteni dobitak, mene ždere način na koji se ovdje odvijaju stvari.Promjene u tom pogledu ne vjerujem da će doživjeti ni moja djeca, i to je ono što me tišti.

ja sam ljut na sebe jer sam umjesto ne znam 30 komada vira mogao imat 50….
[angry] to je jedinstvena prilika.Mogu stici to napraviti al tek negdje u 7-8. mjesecu a tada bojim se bude kasno[cry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Gledajući sve onako sa strane čovjek se zapita.
Pustiti toliko ljudi na burzu odjednom sa par IPO-a, drugima podijeliti udjele u nekakvim fondovima….
Pa sad treba sve to otjerati sa burze, a da što više kapitala ostane na burzi. Jedini način je spustiti cijene i natjerati ljude da prodaju, što više njih. I tako to stiskati dok većini novih burza ne ogadi. Jer budimo iskreni 90% novih koji su ušli preko IPO-a INA-e i HT-a, i ovih iz BF nisu ljudi koji imaju sredstva za ulaganje na burzi.

Uglavnom meni je ogadilo….


Gledajući sve onako sa strane čovjek se zapita.
Pustiti toliko ljudi na burzu odjednom sa par IPO-a, drugima podijeliti udjele u nekakvim fondovima….
Pa sad treba sve to otjerati sa burze, a da što više kapitala ostane na burzi. Jedini način je spustiti cijene i natjerati ljude da prodaju, što više njih. I tako to stiskati dok većini novih burza ne ogadi. Jer budimo iskreni 90% novih koji su ušli preko IPO-a INA-e i HT-a, i ovih iz BF nisu ljudi koji imaju sredstva za ulaganje na burzi.

Uglavnom meni je ogadilo….

slažem se potpuno s tobom. što ćemo, situacija je zaj…na , ali moramo dalje i vjerovati u bolje sutra .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


amere trese recesija….http://finance.yahoo.com/indices?e=dow_jones

Ok nek je tako dow je preko 12600,bio je na 14200 ath realno je to 20% ,kako objasniti naš crobex???????
Koliko je on pao????? Kako nazvati ovo,korekciju ili brodolom,pad,smak burze ili koji je razlog,recimo:

-propala pozivnica za NATO
-Bush ipak nije došao u Zagreb
-EU usporila pregovore odnosno suspendirala ih
-par velikih tvrtki koje prednjače u HR gospodarstvu objavilo katastrofalne rezultate
.
Netko će ipak morati to objasniti malo kvalitetnije…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Saznanja od glasova iz bijelog svijeta govore da će se Amerika iskobeljati iz područja recesije, a natovarit svima okolo ono šta je njih trebalo zadesiti.
Oni puno klapaju, a svi ih slušaju.
Na kraju ćemo mi svi više to osjetiti nego oni….

opala!

Bome u Americi recesija
[lol]
Dow Jones Industrial Average +0.78%
S&P 500 Index +0.72%
Nasdaq Composite +1.58%
Sve mi se čini da nama fali jedna daska u glavi[rolleyes]

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

može netko dati omjer K/P po dionicama, nešto slično kao jučer.

hvala

da ponovimo dragi kolege…

HR Burza – pravila kretanja:

1. Kad se nešto loše desi, makar i u bangladešu – idemo dolje[yawn]

2. Kad se ništa ne desi, to znači stagnacija – idemo dolje[embarass]

3. Kad se nešto super ostvari, onda su to već uračunali u trenutnu cijeni pa se kapitalizira dobit – idemo dolje[sealed]

Za sada je to logika

sve suprotno – PRIJEVARA

ma koliko mi šutjeli o tome…

[color=blue][/color]

Čitam VL i sve dobre vijesti npr:
Swoboda: ‘Ovo je prohrvatska rezolucija’
Američki veleposlanik Bradtke: Bushev posjet dao je novi zamah odnosima RH i SAD-a ….
Od lošijih bih izdvojio Jaka magla između Tuhobića i Kikovice
Znači sutra opet dolje!

Ovo bi moglo biti zanimljivo sutra ujutro:

ZAGREB (Hina) – Zagrebačka burza organizira konferenciju za novinare na kojoj će na temu “Stvarno stanje hrvatskog tržišta kapitala” govoriti predstavnici Burze, Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga (Hanfa), brokerskih kuća, društava za upravljanje investicijskim i mirovinskim fondovima i banaka. (9,30 sati, Zagrebačka burza, Ivana Lučića 2A)

No respect

Sutra odbijanac [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

AMERI [thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

New Report

Close