Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


odose ameri jopet u zeleno a zlato u crveno, e necete dugo sad ce ivekjendvatri to zrusiti[lol]

U biznisu naslov : snažan pad Evropskih burzi u četvrtak! A koliko vidim 3 burze u plusu a i ostale se tome približavaju. Kako novine smiju toliko lagati?
Eto tko ruši našu burzu. Business i ostali mediji uz pomoć vlade.

wiking:

odose ameri jopet u zeleno a zlato u crveno, e necete dugo sad ce ivekjendvatri to zrusiti[lol]

U biznisu naslov : snažan pad Evropskih burzi u četvrtak! A koliko vidim 3 burze u plusu a i ostale se tome približavaju. Kako novine smiju toliko lagati?
Eto tko ruši našu burzu. Business i ostali mediji uz pomoć vlade.

upravo procitao i poludio,koji kretenizam

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Opet su zaklali medvjede u US, hebes ga, mi nemamo put opcije [proud]

stvarno katastrofa danas….tko zna gdje je novo dno

http://www.seebiz.eu/hr/burze/crobex-potonuo-ispod-3.600-bodova,12814.html


I ovde se pokušava tržiti,,,,,,
Braniteljske dionice
Prodajem 2241 bod braniteljskih dionica….
cijena: 120.000,00 HRK objavljen: 03.04.08. | ID: 89647

dionice
Prodajem 4470 braniteljskih bodova-5 eura jedan bod ili…
cijena: 45,00 HRK objavljen: 02.04.08. | ID: 89243

dionice hrvatskih branitelja
Prodajem dionice hrvatskih branitelja, 993 boda, 5 eura po…
cijena: 35.000,00 HRK objavljen: 01.04.08. | ID: 88386

prodajem
prodajem udio u fondu branitelja,1756 bodova,,,,,,,bod-3…
cijena: 37.600,00 HRK objavljen: 31.03.08. | ID: 87687

Prodajem udio u fondu hrv.branitelja
Prodajem udio u fondu hrv. branitelja.Vrijednost udjela 13…
cijena: 26.000,00 HRK objavljen: 30.03.08. | ID: 87594

fond branitelja
udio u braniteljskom fondu 2300bodova ustupam 5€/bod…
cijena: 83.900,00 HRK objavljen: 30.03.08. | ID: 87066

…………………………………..itd.,itd,,,,,,,

[cry][cry]

…..ne znam di si ovo izvukao ali to nije dobro npr.2000 bodova je 20 udjela i prodaju se udjeli a ne bodovi tako da ovo ne pije vodu …vjeruj mi ja znam to najbolje

Pozdrav!

Već dugo pasivno pratim ovaj forum evo tek sada sam se odlučio uključiti.
Zadnjih tjedan i pol Crobex je konstantno u padu, zbog čega se kao razlog navodi neizvjesnost oko braniteljskog fonda i margin krediti. Ali burze u našem okruženju, Ljubljanska, Beogradska i Crnogorska jednako kao i mi gube na vrijednosti indexa, a oni nemaju problema s isplatom branitelja, dok strane burze osciliraju.Mi smo prosli tjedan dobili pozivnicu u NATO, posjet Busha bi mogao privući neke američke investitore u Hrvatsku, ali nikakav utjecaj od toga na burzu.
Vjerujem da razlog potopa leži u regiji, a ne u Hrvatskoj, ako se netko slaže sa mnom neka komentira.

možda izbori u srbiji

&

Samo da vas upozorim i mi investorci smo dobili 10k/p pa
nas se sutra pazite!

amere trese recesija….http://finance.yahoo.com/indices?e=dow_jones

P.S.: korisnik je imatelj xxxx dionica D...-R-A i ovo nije poziv .....


Vjerujem da razlog potopa leži u regiji, a ne u Hrvatskoj, ako se netko slaže sa mnom neka komentira.

U istoj smo regiji bili i 2006 i 2007 kad je raslo 60% godišnje.

[color=black][/color]

Prekrižio sam ovu godinu, ako treba čekat ću i tri.Ne boli me toliko propušteni dobitak, mene ždere način na koji se ovdje odvijaju stvari.Promjene u tom pogledu ne vjerujem da će doživjeti ni moja djeca, i to je ono što me tišti.

A da stvari postavimo ovak: ekipa malih dioničara se iskrcavala sa IGH i drugih građevinca sa namjerom da odmah uđu jeftino u HT,pokupe dividendu i vrate se natrag, pa se desilo to kaj se desilo….
[undecid]

nema predaje!!!!!!!

New Report

Close