Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako Crobex još značajnije padne, oporavak ćemo čekati najmanje tri godine. Ovo sve više sliči na period oko 1997. Nažalost.[bye] Ima i dobra stvar, u slučaju najgoreg scenarija , oni koji ostanu će biti prilično bogati za cca. 5-6 godina.

zavisi na kojoj cijeni su kupovali

maknite naloge s prodaje i maknite se s foruma i počet ćemo rasti [tongue]

Eto, otkrio sam razloge današnjeg pada i sada sam miran! [lol] [lol] [lol] [lol]

ajd mi sapni zasto da se i ja smirim


zavisi na kojoj cijeni su kupovali

Kako stoje stvari oni koji su kupovali bit će pušiona svakako.
Jedino mogu profitirati oni koji tek namjeravaju kupovati.

Ovo u zadnjih pola sata je bio show.

Show me the Money!

ivek opet si u pravu,na zalost[bye]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Crobex 3.560,36 -2.19%. Katastrofa.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

šta dinko uradi od burze,napravio svoju prčiju[thumbsup][thumbsup]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT


ernest: ” Ako Crobex još značajnije padne, oporavak ćemo čekati najmanje tri godine. Ovo sve više sliči na period oko 1997. Nažalost.[bye] Ima i dobra stvar, u slučaju najgoreg scenarija , oni koji ostanu će biti prilično bogati za cca. 5-6 godina. ” zavisi na kojoj cijeni su kupovali

Na skoro bilo kojoj cijeni.
Ovo što se dešava više nama veze ni s privatnim zaradama, ni s tim koliko će tko biti u minusu (svatko ozbiljan na burzi zna da minusa mora biti), nego s tržištem.
Uništiti će se tržište ako se ovo nastavi, godinama ćemo gledati ravnu crtu na dnu. Već sada nema investitora, što mislite kako će biti onda?

Onda ce doci Kerum i dignuti burzu gore kako on kaze: “poceo sam od nicega kupio par hotela i biznis je krenuo”

Gotovo je,Stojko i Drinko imaju kratki fitilj…INGRA otišla u 3PM

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT


ernest: ” Ako Crobex još značajnije padne, oporavak ćemo čekati najmanje tri godine. Ovo sve više sliči na period oko 1997. Nažalost.[bye] Ima i dobra stvar, u slučaju najgoreg scenarija , oni koji ostanu će biti prilično bogati za cca. 5-6 godina. ” zavisi na kojoj cijeni su kupovali

Moje dionice su bile kupljene na ATH nekad davno… Ne mora imati nikakve veze.

New Report

Close