Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad će više 16 sati.[pray][cry]

Kolko sam ja primjetio po otvaranjima onih dokumenata u privitku ovaj forum
prati cirka 200 ljudi.
Malo nas je al nas ima.


Gradjevina se srusila…

Nije. Viadukt nije baš pao. A jedini bi on trebao pasti. To ti je logika

Hell is Empty and all the Devils are Here

Agrokor down

http://www.eportfelj.com

Naša stara gadura od burze, samo jedan proda 100kom nečega
ko da si pokrenuo lavinu.

amarko:

Gradjevina se srusila…

Nije. Viadukt nije baš pao. A jedini bi on trebao pasti. To ti je logika

Odavno je nestalo logike cini mi se…

http://www.eportfelj.com

U rezoluciji Europskog parlamenta pohvaljuje se dobar napredak Hrvatske u pristupnim pregovorima i ističu izazovi s kojima se treba suočiti kako bi se pregovori završili u skladu s ciljnim datumom Europske komisije, u jesen 2009. godine.
Eto, otkrio sam razloge današnjeg pada i sada sam miran! [lol] [lol] [lol] [lol]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

A pa ja nisam znao da Stojko ima tako kratki fitilj,vidi ti njega…Cobrasex na -2,4%[thumbsup]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT


asdfgh123: ” samo nije valja cilj počistiti sve marginaše. negdje treba povući crtu i reći dosta. ” ja sam marginas! [smiley][smiley][thumbsup] ali mogu se hebati. moj portfelj izdrzi pad HTa do 275kn! (been there, done that!) ajde probajte srediti jedan margin call meni.. [wink] ako padnem ja, pasti ce i vlada! [lol] [lol]

nikome ja ne želim margin srušiti. samo ujutro bi moglo biti veselo na nekoliko dionica. nažalost.

I tako će ovim mehanizmom tržište biti urušeno u vlastitom dreku. STOP marginima zauvijek!

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ako Crobex još značajnije padne, oporavak ćemo čekati najmanje tri godine. Ovo sve više sliči na period oko 1997. Nažalost.[bye]
Ima i dobra stvar, u slučaju najgoreg scenarija , oni koji ostanu će biti prilično bogati za cca. 5-6 godina.

Ovo je valjda to rekli svi da je dno 3200 pa molim ljepo prodajte
svi do 3200 a onda ćemo dobit daljnje upute.

New Report

Close