Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da je većina forumaša ipak u dionicama ili se sada krcaju.


evo ja ne volim iveka ali ne zbog njegovog drukanja nego zbog drugih stvari (dupli nickovi i ivana sindrom)

Nikada nije bilo duplog nicka. Ivek123 je postao brend!!! [thumbsup]

skype - ivek1234

Hoćete reći : ..” Svi su ZAROBLJENI U DIONICAMA ………??? To je jedina istina…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Sto je ovo?

Najbolje ponude [ LEDO-R-A ]
Kupnja Cijena
1 10.715,00
1 10.670,00
1 10.666,00
2 10.660,00
10 10.651,00
Cijena Prodaja
11.000,00 1
11.000,00 1

11.000,00 2
11.000,00 3
11.050,00 7

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Svatko se krca tko ima keša na onoj razini na kojoj misli da niže ne ide. Mnogi tu razinu neće nikada pogoditi jer nisu oni koji kontroliraju tu razinu.

Hell is Empty and all the Devils are Here


prvo sam bio ljut,pa nervozan,onda sam okrenuo sve na zajebanciju,pa sad nakon svih tih faza me puca jedna totalna ravnodušnost,ne prodajem ništa,nemam više para za dokup,margin samo što nije bubnio……i da ne zaboravim,ne virujen u tako brzi oporavak,a slabi mi i nada da će se pad zaustaviti. Eto šta je ostalo od nekad nepopravljivog optimista. Ovo je kratki opis moga “burzovanja” od nove godine.[undecid]

[color=blue]Ne sekiraj se, svi smo u istom sra.. udri brigu na veselje i razmisli o onoj Mujinoj, DVAPUT JE DVAPUT[/color][wink]

Pukla ingra ko kokica. Ima li komentara? Plavi, Blueman jel tovarite???

skype - ivek1234

da ćemo gledati IGH na 8k a vjerovatno i niže, to stvarno…

” ivek123:” Tebi nije jasno sto je sentiment trzista meni se cini. Nekada je 1000 kuna puno a nekada je djabe. Sada smo u fazi da je i 100 kuna puno. Trenutno fair vrijednost ne igra ulogu. Medvjedi hoce ogroman diskont da bi odrijesili kesu i time diktiraju trziste. Ima tu jos puno faktora koji utjecu na sve ovo ali cemu da trosim rijeci kada samo drukam, lazem, mazem i pljackam. Lijepo vi mene pustite da mi “pobjegne vlak” bitno je da ste se ukrcali “na vrijeme”.
[/quote]

mislim da je ovo najjači komentar..vidili ste jučer da tržište ne može gore..a neće valjda stajat..uz branitelje ode to dolje..tak da još se stigne “iskočit iz vlaka” dok ne krene sloobodnim padom ko u gardelandu

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.


Pukla ingra ko kokica. Ima li komentara? Plavi, Blueman jel tovarite???

Ingra se tovari na 24000,ništa prije,još je precjenjena bar 20%[cool]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Pukla ingra ko kokica. Ima li komentara? Plavi, Blueman jel tovarite???

nakon dokapitalizacije sam pisao da mi se ne sviđa što trezor kupuje vlastite dionice novcem od dokapitalizacije jer je to novac namijenjen za financiranje investicija. Paralelno je uprava prodavala (ok, vjerojatno su dizali kredit za dokapitalizaciju pa je trebalo vratiti kredite). nadam se samo da trezor nema vlastitih dionica.


da ćemo gledati IGH na 8k a vjerovatno i niže, to stvarno…

ali barem ima kupaca

New Report

Close