Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bob rok: ” i americka burza ima svog iveka 123… http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=4c00c4e7-b42d-4130-85dd-e53f29b2d3b8 [thumbsup] ” Konačno jedan pametan članak na Businessu. Bitna je rečenica da su pesimisti prodali i zeznuli se pa sada hoće dodatno rušiti. Upravo ono što ja pišem i govorim svaki dan.[thumbsup]

meni je jedino optimistično to što če se kad tad vrijednosti papira ipak vratitina stare vrijednosti, pa čak i više.samo je upitan faktor vremena.nekim prije nekim poslje al jedinična mjera mislim da su godine u pitanju.

Pogledajte kako fondovi prodaju. Moš mislit.
Obratite pašnju koja kupvina na INA-i i INDG. Ko da imaju insidera.
Mirovinci kupuju ko ludi MGMA-u
Puno više kupnje i prodaje nego prijašnjih tjedana.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Pogledajte kako fondovi prodaju. Moš mislit. Obratite pašnju koja kupvina na INA-i i INDG. Ko da imaju insidera. Mirovinci kupuju ko ludi MGMA-u Puno više kupnje i prodaje nego prijašnjih tjedana.

Objavljeno na temi DIOKI.
Svi manje-više OČEKUJU vijesti, ne samo o LNG terminalu nego i o swapu dionica INA – MOL, plinovodu Hrvatska – Mađarska i sl. a zaboravljaju da sve navedene informacije posjeduje jedan od vlasnika, a to je Vlada RH!
Meni se čini da je Vlada u svojevrsnom sukobu interesa, te da bi izbjegla bilo kakve sumnje na manipulacije informacijama povjerljive prirode iste bi HITNO trebala dostaviti UPRAVAMA i NADZORNIM ODBORIMA, a ovi iste sekunde izvjestiti ZSE o novim materijalnim činjenicama.
I nije tu kraj liste poduzeća s čijim se dionicama može manipulirati na temelju povjerljivih informacija.

braune,
odakle si skinuo tablicu?
mnogo dobra.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


braune,
odakle si skinuo tablicu?
mnogo dobra.

krade sa “moj novac” foruma

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Slaže ju Mirkoslav.
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Meni je recimo jutros ATPL izgledao ko da se neko zahebava, isprike na izrazu. Ko da se neki OMF magager s kolegama reko, ajmo malo sprdat ove male investitore. Najprije u 9:20 pojavi se 122 kom na asku, ispod bida. Do 9:59 pojavilo se jedno 10 malih naloga ispod tih 122. Zatim se maknuo nalog na prodaji, i pojavilo se 200 kom na kupnji ispod prvog bida. I odmah up up. Ne vidim da li je nalog 200 kom na 2240 još tamo.

Slicno i TISK. Mozda sam u krivu, ali tako mi je izgledalo [lol] [lol]

Sonniboy:

Baron: ” ivek123: ” Koliko ja vidim bull run ako se to tako uopce moze nazvati se ispuhao. Pitanje je hoce li Grobex zadrzati pozitivan teritorij do kraja dana???? ” Ivek, ako buš drukal dolje, nikda ne buš uvalio VIRO[thumbsup] ” zna on dobro zakaj tak druka…. pa prodal je viro na cca. 920 s pušionom pa sad cima razliku……[lol]

Ne vjerujem da je prodao. Pa nije takav mulac da prodaje kad idemo gore.

…čim prijeti da će se istovariti ako cijena ode gore…znači da se već istovario i sad želi još niže…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

http://www.poslovni.hr/76324.aspx

Dakle sve je jasno, CROBEX je imao najveći pad od svih svjetskih indeksa. Američki indeksi su već na manje od 10% pada, globalni indeksi su se oporavili gotovo u potpunosti izbrisavši gubitke. Jedino mi ronimo na -35%. A emerging fuckin market.

Ništa ovdje više nema veze s zdravom pameću

Hell is Empty and all the Devils are Here


Nego ivek123 reci ti nama kako si prošao sa Virom, jesi ga se riješio na 900 kn[wink]

Na zalost ne. Nikako da mi se nakupi bid. Tko zna, mozda mu ja iskipam Jazovku – nikada jos nisam bacio dionicu u blokadu!!! [proud][proud]

skype - ivek1234


Ma ne dirajte mi iveka poslušao sam ga prije par mjeseci i nisam zažalio.Pročitao sam da je ivek kupio neko zlato
pa evo za iveka šta radi MMF Vaš link

Hvala na podrsci i savjetu. Neka meni zlata:

http://www.marketoracle.co.uk/Article4266.html

skype - ivek1234


http://www.poslovni.hr/76324.aspx

Dakle sve je jasno, CROBEX je imao najveći pad od svih svjetskih indeksa. Američki indeksi su već na manje od 10% pada, globalni indeksi su se oporavili gotovo u potpunosti izbrisavši gubitke. Jedino mi ronimo na -35%. A emerging fuckin market.

Ništa ovdje više nema veze s zdravom pameću

Naravno, zanemariti cemo da su rasli X puta vise od ostalih u zadnjoj godini jer to nije bitno. [wink]

skype - ivek1234

New Report

Close