Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Slažem se , niska likvidnost i izostanak reakcije tržišta na dobre vijesti su jasni signali za daljnji pad.

Jučerašnji izlazak iz debelog minusa i današnji rast skoro pa do 2% je tebi izostanak reakcije.[bye]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Reuters: Hrvatska burza pada, ali oporavak je možda iza ugla Vaš link

Polako se zakuhava. [thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

fondovi trebaju rušiti što više cijene da SOROS ne potroši previše novaca za kupnju jer je čoek prirodno škrt [thumbsup][thumbsup]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

kad se SOROS i JA jer ga pratim nakrcamo jeftinjele onda cobraex ide na 7000 a ja tada šteefu kupujem lutku za napuhivanje da izbaci stres iz sebe [thumbsup][thumbsup]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

bookmaker:

Slažem se , niska likvidnost i izostanak reakcije tržišta na dobre vijesti su jasni signali za daljnji pad.

Jučerašnji izlazak iz debelog minusa i današnji rast skoro pa do 2% je tebi izostanak reakcije.[bye]

Daj Von Braun ne navlaci..plati ZSE -program pa ces vidjet da smo jedva ostali u plusu.Dolaze gadna vremena,to je sigurno.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Zanimljiva je danas bila K/P na Ini….

skype - ivek1234


Evo i Tončica zakuhala na HTV.

ovo na HTVu je bila prava katastrofa…kaže tončica hrpa sirotinje koja će se polomiti na šalterima…[bye]…

A gle Večernjaka sutra: – izvadak iz članka

… Ispuhivanje
Postavlja se i pitanje – hoće li doći do ispuhivanja cijene dionice Ine nakon moguće zamjene. Dio analitičara vjeruje u takvu mogućnost. Naime, javna je tajna da je velik broj burzovnih špekulanata pridonio tome da se u aktualnu cijenu Inine dionice uključe očekivanja rasta njezine cijene zbog toga što će Mol ubuduće na otvorenom tržištu morati kupovati još dionica želi li okrupniti svoj vlasnički udio.

http://www.vecernji.hr/home/manager/3054332/index.do

No respect

i americka burza ima svog iveka 123…
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=4c00c4e7-b42d-4130-85dd-e53f29b2d3b8
[thumbsup]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


Baron: ” bookmaker: ” Slažem se , niska likvidnost i izostanak reakcije tržišta na dobre vijesti su jasni signali za daljnji pad. ” Jučerašnji izlazak iz debelog minusa i današnji rast skoro pa do 2% je tebi izostanak reakcije.[bye] ” Daj Von Braun ne navlaci..plati ZSE -program pa ces vidjet da smo jedva ostali u plusu.Dolaze gadna vremena,to je sigurno.

Polako se zakuhava. Današnja zaključna je na dosta dionica iznad prve na kupnji na prodaji.
Do sutra će biti dalek put do plusa, a ako izronimo to je signal već 3 dan.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

mislim da se ovdje moze vidjeti kako izgleda psiho-profil silovatelja[bye]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Ne kažem da su njegovi komentari posve promašeni, nego mi se čini da na burzama želi stalno dizati temperaturu. Budući da se na televiziji pojavljuje gotovo svakodnevno, uvijek izvlači neki problem, koji je jednom u preskupim tečajevima i mogućem burzovnom slomu, drugi put u kolapsu dolara, treći put u prezaduženosti itd. Stoga burzovnim investitorima uvijek predlaže da trguju i ne ulažu dugoročno. Tako bi investitori jednom tjednom trebali mijenjati pozicije, jednom prodavati, drugi put kupovati.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

New Report

Close