Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uh, netko je istresao 530.000 kn u jednoj transakciji za BLJE


Uh, netko je istresao 530.000 kn u jednoj transakciji za BLJE

točno momak, ali to je bilo prije sat vremena

Alien:

Uh, netko je istresao 530.000 kn u jednoj transakciji za BLJE

točno momak, ali to je bilo prije sat vremena

Znam. Nije me bilo uz kompjuter. Jel’ to bed? [smiley1] Svejedno, nitko to nije komentirao pa sam stavio jer se bas takve transakcije na BLJE bas i ne vide svaki dan.

Jel to bila kupnja ili prodaja?

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

vjerojatno će potrajati neko vrijeme dok se cijena zbilja tržišno stabilizira, INA sad podliježe uobičajenim zakonima tržišta kao i ostale “smrtničke” dionice…


Jel to bila kupnja ili prodaja?

Prodaja, prvo ga je držao na 272, al niko nije htio toliko platit

kupci lagano cuce iza grma i suljaju se[smiley2]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Ovo prodavanje DKVS na cca 160 mi izgleda kao prodavanje JMNC na 17 000[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ovo na DDJH se zove rasprodaja. DDJH je sada idealna dionica za igranje. Sa još 100 kom cijena se ruši na 146 kn.

Nije mi jasno ovo sa RIBA-R-A. Netko je u istom vremenu napravio 7 transakcija i na kraju je zadnja cijena one najniže transakcije. Zar ne bi trebalo biti obrnuto? Kada netko pokupi sve sa prodaje da zadnja transakcija bude najveća.
Da ne bi bilo zabune, nakon toga je išla još jedna transakcija po 530,00kn, ali govorim o ovom prije od 535,00 do 530,00kn.

adris redovna je opet lijepo povukla prema gore , nadam se da će je pratiti i povlaštena koja se trži na istoj razini kao i jučer…[smiley2][smiley2][smiley11]


Nije mi jasno ovo sa RIBA-R-A. Netko je u istom vremenu napravio 7 transakcija i na kraju je zadnja cijena one najniže transakcije. Zar ne bi trebalo biti obrnuto? Kada netko pokupi sve sa prodaje da zadnja transakcija bude najveća.

Bit će da to nije pokupljeno sa prodaje nego da je netko poklopio zahtjeve za kupnju. Jel?

New Report

Close