Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Je ovo lijepo vidjeti… Samo se lupa po asku k’o da nema sutra… [cry] (od sreće) Je li ovo dan koji smo tako dugo čekali????

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Koliko je friški Crobi?

coyote.sk:

…treba im uzeti 20% od toga šta izvlače van pa da vidim onda onog tko će izvlačit lovu…

Onda bi bilo fer primjeniti isto i na burzi zar ne. Kada prodajes dionice lijepo pljuni 20%. Ne vidim zasto bi trebalo biti razlike.
[wink]

…krivo…Ivek…
…tada ne bi niti trgovine bilo…
…neka se trguje…sa što manjom provizijom…ali nema izvlačenja casha iz burze bez poreza…
…tek tada je moguče očekivat stabilnost tržišta…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

alo ekipa jema bit da ste se gadno zamjerili moderatoru pa vas drži u mraku!!!!![thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Four Star General

mali jura:

i ja bi volio da ga imam na što platiti. [cry]

a oće li biti poreznih olakšica na kapitalne gubitke….ili tog tu nema…
jako me zanima tko će se onda usuditi dizat margine..

…govoriš kao da je margin nešto pozitivno…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

CROBEX 3.673,74 +1,16 % u 10.30h
promet skoro 8 miliona kuna! [thumbsup][thumbsup]

sad ispadaju glupi oni koji su prodavali u bescjenje i stavljali znakove kao ovaj – [bye]

cini mi se da se skupljaju podcjenjene dionice , nije mi bas drago sto cvrste dionice ne rastu kao todex iako je todex vise i strmije padao…[smiley]

Odmah se burza pokrene kad nema glupih drukanja i širenja panike[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Crobex + 1,72%

imamo i blokadu EIG
pa mi smo prava burza[smiley]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Lijepo mi je ovo gledat, no koliko puta u zadnje vrijeme je bio bulltrap?
Koje su ovo cijene a strah me lupit po asku sa ovo malo bijede što imam, ma strah me stavit se prvi na bid…

koliki je bio grobi na otvaranju?
nije me bilo.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Uvijek mi je zanimljivo gledati akciju ‘lupi po asku da te neko ne pretekne’… [thumbsup]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

New Report

Close