Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zgodno je da se sve sto nama malima ide na stetu tesko doradi[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ah da, to ti je sudbina nas malih!! [smiley11]

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Prosla jedna dionica ADRS-R-A po 600 kuna!!!!!!!!!!!!!!!![smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

ADRS-R-A 550,00 700,00 600,00 600,00 600,00 0,00 1.680.000,00 2.800 komada

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Bome zgodno, tko se tome mogao nadati ….[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

A sad brzo povucite sve POVLAŠTENE sa prodaje barem do 500 kn – inače će vam biti žao

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Evo je na 700 prolazi…tko je ovdje lud?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

INA u londonu 2300 , a u Zagrebu 2250 . Kuda to vodi ? Prema 2200 ili 2300 ?


INA u londonu 2300 , a u Zagrebu 2250 . Kuda to vodi ? Prema 2200 ili 2300 ?

Ništ se ne sekiraj – to su posljednji pokušaji lukavih kupaca da od malih istresu ono malo što se još može ispod 2300

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

darko09:

INA u londonu 2300 , a u Zagrebu 2250 . Kuda to vodi ? Prema 2200 ili 2300 ?

Ništ se ne sekiraj – to su posljednji pokušaji lukavih kupaca da od malih istresu ono malo što se još može ispod 2300

Ma ne sekiram se ja , samo komentiram . Kako god bilo ja ću trgovati. Nalazim se na kupnji i prodaji.

sad će se tek vidjeti pravo stanje INE, jer su, ako se ne varam, završile intervjencije službenih korektora cijene


sad će se tek vidjeti pravo stanje INE, jer su, ako se ne varam, završile intervjencije službenih korektora cijene

tony, šta predviđaš?

New Report

Close