Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

šamaranje na ini[thumbsup]


Ja ne vidim svijetlo na kraju tunela sudeci prema trenutnim K i P.

Ti onda ostani u mraku i nikad nemoj upaliti svjetlo .Zajedno sa ivekom

vidim na ATPL kupnju, možda i bude nešto

Cookie Monster

Loši poslovni rezultati zabrinuli Wall Street

Cijene dionica na Wall Streetu jučer su pale zato što su ulagači ponovno zabrinuti zbog poslovnih rezultata u financijskom sektoru.[bye][bye][cry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Šamaranje po DDJH i INI


Loši poslovni rezultati zabrinuli Wall Street

Cijene dionica na Wall Streetu jučer su pale zato što su ulagači ponovno zabrinuti zbog poslovnih rezultata u financijskom sektoru.[bye][bye][cry]


Ajde ne zajebavaj, mi smo već uračunali jedno tri njihove recesije za idućih 15 godina…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Loši poslovni rezultati zabrinuli Wall Street Cijene dionica na Wall Streetu jučer su pale zato što su ulagači ponovno zabrinuti zbog poslovnih rezultata u financijskom sektoru.[bye][bye][cry]

MIslim da nas to ne tangira. Crobex je pao ove godine za 30%, amerikanci za 4%. Pa naravno da se brinu, imaju još 26% fore. Mi smo svoje odradili, a da smo zaustavili maničnu rasprodaju i napravili šalunge za rast, vidljivo je upravo iz jučerašnjeg i današnjeg jutra, kada nema rasprodaje u prvih 5 min, baš suprotno.

Mislim da će naravno potegnuti one dionice koje su najviše pale, po meni bezrazložno- viro, atpl, jdpl, ht, igh, ingra

Šefe, okanite se trulog Zapada , kad je u pitanju ekonomija……. sve su već dostigli i prestigli…..
TRAŽIT ĆE I NAS ………uskoro !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Šef:

Loši poslovni rezultati zabrinuli Wall Street

Cijene dionica na Wall Streetu jučer su pale zato što su ulagači ponovno zabrinuti zbog poslovnih rezultata u financijskom sektoru.[bye][bye][cry]

Ajde ne zajebavaj, mi smo već uračunali jedno tri njihove recesije za idućih 15 godina…


potpisujem

ajd nek se ovi Amerikanci maknu..iš iš

” Slovenci nezadovoljni svojim poslovanjem u RH ” …..

OH, @ebote ! Još ćemo se i s njima zamarati ……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

tork:

Ja ne vidim svijetlo na kraju tunela sudeci prema trenutnim K i P.

Ti onda ostani u mraku i nikad nemoj upaliti svjetlo .Zajedno sa ivekom

Kada si u mraku onda vidis one na svijetlu a oni tebe ne! [wink] Uzivaj stari dok ovo traje – nece dugo… [cool]

skype - ivek1234

New Report

Close