Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Netko danas stišće ATLS prema dolje, ali bojim se da više nema drhtavih ručica da se smjeste između 79,11 i 80 kn [smiley1]

ala drhtava rukice istresaju ADRS, fala fala, niste trebali, fala

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Slijedi li uskoro napad na LVCV? Očito više danima ništa ne kapa po 550 kn. Čak se i na ZSE pojavila kupnja.

Kupnja – “LVCV-R-A” Prodaja – “LVCV-R-A”
Količina Cijena Količina Cijena
220 554,01 18 569,00
104 554,00 125 570,00
20 553,60 141 574,00
84 553,07 50 584,00
47 553,02 20 584,99

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Na FNVC kontra, dan drugi…

I love the smell of napalm in the morning...


Netko danas stišće ATLS prema dolje, ali bojim se da više nema drhtavih ručica da se smjeste između 79,11 i 80 kn [smiley1]

Taj netko uspio stisnuti 1 (jednu) dionicu. Neš’ ti prometa.

I love the Smell of Profits in the Morning

muski potez na VIRO, ode 2 milje sa aska

“Please, God, Just One More Bubble.”

Strašno me smeta kako brokeri varaju neupućene građane na prodaji INE. Stave nalog na prodaju znatno ispod prve prodaje i odmah ga poklope. Sramota .

Ostale samo 3 kupnje na SLDM. To je dionica koju je ekipa sa susjednog foruma dizala u nebo. No, zato je INA-a bila pušiona…[smiley2]


Ostale samo 3 kupnje na SLDM. To je dionica koju je ekipa sa susjednog foruma dizala u nebo. No, zato je INA-a bila pušiona…[smiley2]

nemoj tako to je samo uigrana ekipa koja nema imena ali ni srama

na RIBA-i smješna situacija: gledaju se kupnja sa 540,50 i prodaja sa 541 oči u oči i ne mrdaju. koja hipnoza. baš me zanima koji će popustiti. ili će uletiti netko treći i riješiti partiju [smiley2]

VSE je +0,39, a ZSE -0,14 %. Što mislite kako će biti idući tjedan ?

sonic mi je lijepo zazelenio aloi netko je na kraju poklopio snba..buuuu[smiley1]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

New Report

Close