Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tony:

ima ona pametna za tržište kapitala koja kaže: Kad svi postanu optimisti, tad treba biti pesimist (prodavati); kad svi postanu pesimisti, tad treba biti optimist (kupovati)!

ma ova je jaki istinita, i sve bilo dobro da taj pesimizam neprevladava već pola godine, i da svi mi nismo mislili prije pet mjeseci da je to dno kad svi prodaju, a mi kupujemo…..
problem nataje kad više nema optimista, a realno i najveći pomalo odumiru[bye]

ovo tvoje boldano, upravo to je odgovor. Ocijenite sami.

Brodari opet ispod površine…

http://www.eportfelj.com


hypo dovršava svoju agoniju …

Hypo je jedini i bio pametan kako mi se sad čini, kad se sjetim da je KOEI iskrcavao na 1200 kuna svi su u čudu i ljutnji komentirali njegov izlazak iz ovako super dionice, ali izgleda su oni ljepo sve ovo predvidili možda već tada!!!

što se kupuju ADRS i INA, ovi kao da ne znaju da je korekcija

Jos bu ispalo da ce ovi na trendsignali pogoditi…. [yawn]

skype - ivek1234

Na koliko će Zvijezda danas završiti ?[cry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

viro u blokadi sa iducom prodajom

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

fazan:

hypo dovršava svoju agoniju …

Hypo je jedini i bio pametan kako mi se sad čini, kad se sjetim da je KOEI iskrcavao na 1200 kuna svi su u čudu i ljutnji komentirali njegov izlazak iz ovako super dionice, ali izgleda su oni ljepo sve ovo predvidili možda već tada!!!

Pitam se samo jel prava riječ predvidili ili isplanirali [cry]

870 i ode Viro u blokadu[bye]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

koliki je sada P/E na JDPL ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

a zasto je danas zvijezda otisla u blokadu?
najbolja ponuda 5000kn.
smijesno…
bilo bi smijesno da nije zalosno…
mada je i ovako dovoljno smijesno.[angry]

Na 540 – 10,28, na 525 (koliko je danas najniže bilo) – 9,99!!![proud]
Ako sam dbro izračunao..

New Report

Close