Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A to znaći da smo blizu promjene trenda ljudi.Koliko vidim fondovi grabe šakom i kapom

Kakvi fondovi, ovaj DLKV za 3 miliona sam kupio ja od bakine penzije.[lol] [lol] [lol]

fondovi su u akciji sa skrivenim nalozima deru

ima ona pametna za tržište kapitala koja kaže: Kad svi postanu optimisti, tad treba biti pesimist (prodavati); kad svi postanu pesimisti, tad treba biti optimist (kupovati)!

ANRICOM:

Danas su najveći optimisti postali pesimisti

a sutra?


sava

Šta je meni ovo trebalo...


ima ona pametna za tržište kapitala koja kaže: Kad svi postanu optimisti, tad treba biti pesimist (prodavati); kad svi postanu pesimisti, tad treba biti optimist (kupovati)!

I gdje smo sada? Meni se čini da optimista ima više nego ikad prije.[lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

PBZ smanjio minuse na tekućim računima, bit će da im treba za šoping:)

Cookie Monster

JDPL???
-9,32%
Nadrapale su ddionice koje su čini mi se u plusu u godini dana.
Croby -1,95%

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


ima ona pametna za tržište kapitala koja kaže: Kad svi postanu optimisti, tad treba biti pesimist (prodavati); kad svi postanu pesimisti, tad treba biti optimist (kupovati)!

ma ova je jaki istinita, i sve bilo dobro da taj pesimizam neprevladava već pola godine, i da svi mi nismo mislili prije pet mjeseci da je to dno kad svi prodaju, a mi kupujemo…..
problem nataje kad više nema optimista, a realno i najveći pomalo odumiru[bye]

Moderatora treba zabranit!!!

Zar opet “crni ponedjeljak” ? Nama ni Bush ne može “razvedriti” stanje ?!
Pa što nama treba ? Možda da Hrvati odu na Mars ?!

Razlika na Dalekovodu je ta što prodavači moraju prodavati(neki fondovi da isplate udjele) a kupci ne moraju kupovati ali kupuju jer znaju da će se debelo obogatiti. I ja skupa s njima.[thumbsup]


fondovi su u akciji sa skrivenim nalozima deru

Da samo od koga deru, pa nemisliš valjda da to mali u ovakvim količinama rasprodaju?

hypo dovršava svoju agoniju …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close