Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da sam od početka godine čitao vijesti iz svijeta, čitao vijesti iz Hrvatske(EU, Nato, rezultati poslovanja), gledao indexe iz svijeta a ne gledao Crobex i da me netko sad pita koliki je Crobex odgovorio bih 7000. Molio bih moderatora da pusti ovo. Hvala!


Ovo je sve jedna VELIKA prevara. Kako nešto može vrijediti manje nego prije 3 godine-KORF, kad je portfelj njegov narastao bar duplo, ovo je PREVARA.

A sada je prijevara a svi su se pravitli pametni u zadnje vrijeme a nitko nije vjerovao u dionice prije koju god. a sada cak babe s placeva su bile pametnije od nas bas mi je drago sto ce se rascistiti ova PAMETNA RULJA

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in

Danas su najveći optimisti postali pesimisti


Baron: ” Koliko ja vidim, ako ne ode pola dionica danas u blokadu, nema odbijanca na gore.[undecid] Slijedeći support je 3650 bodova??? ” Optimisticna prognoza vrlo

Probijen. 3647 bodova[undecid]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

A to znaći da smo blizu promjene trenda ljudi.Koliko vidim fondovi grabe šakom i kapom


Danas su najveći optimisti postali pesimisti

a sutra?

&

Na djelu čista fizika, tj. zakon spojenih posuda. Što svijet u krizi više gore, mi sa dobrim rezultatima toliko dolje. Dakle postoji pravilo i po njemu se treba ravnati.[lol]

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam


A to znaći da smo blizu promjene trenda ljudi.Koliko vidim fondovi grabe šakom i kapom

Da. Po bidu…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

interesira me je li ZSE ima najveći pad indexa gledajući globalno, ako ne, tko ima veći pad ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


meni se uopce ne svida ova vrsta padanja…
nema veze sa razumom.
pozvani smo u nato i nista – nastavljen pad.
uopce ne znam sto bi moglo promjeniti trend.
sada ostaje jedino dogovor na kojoj razini ce se burza braniti.
svakim danom i svakim padom trziste slabi.
stvarno bi bilo dobro da se postigne neki dogovor oko zastite burze.
ako netko ima neko drugo rjesenje neka ga predlozi jer ako pustimo ovaj pad da se sam ispravi mozemo otici svi na razine od 2004. a to ne bi nikome odgovaralo.
jel da?

kolega…potpuno se slažem…
…kada bi svi imali interes srušiti burzu…u trenu bi to napravili…
…isto tako…uvjeren sam da kada bi svi koji su u cashu zapeli istovremeno prema gore…u trenu bi bili vrlo visoko…
…samo je pitanje sloge…
…za sada uveliko prevladavaju oni koji vjeruju da će se kupovati jeftinije…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

zivko:

Ovo je sve jedna VELIKA prevara. Kako nešto može vrijediti manje nego prije 3 godine-KORF, kad je portfelj njegov narastao bar duplo, ovo je PREVARA.

A sada je prijevara a svi su se pravitli pametni u zadnje vrijeme a nitko nije vjerovao u dionice prije koju god. a sada cak babe s placeva su bile pametnije od nas bas mi je drago sto ce se rascistiti ova PAMETNA RULJA

bravo, odličan post[thumbsup]
Inače, svaka čast nekim igračima koji strpljivo skupljaju neke kvalitetne dionice na rasprodaji! Vrlo taktički i mudro!


Da sam od početka godine čitao vijesti iz svijeta, čitao vijesti iz Hrvatske(EU, Nato, rezultati poslovanja), gledao indexe iz svijeta a ne gledao Crobex i da me netko sad pita koliki je Crobex odgovorio bih 7000. Molio bih moderatora da pusti ovo. Hvala!

Šta vas čudi zar nevidite u kakvoj državi živimo premijer nosi satove za koje nema račune isve nas ubjeđuje da je to stekao poštenim radom tako isto i ova burza funkcionira

New Report

Close