Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ANRICOM:

Ajmo svi drukati pa će mo jeftinije kupovati ,jel tako Ivek123

Čekaj nismo još svi ni prodali, prvo da prodamo pa onda druk za dole!!

Šta si čekao do sada

primus:

Opet danas ronimo, šta kažu današnji prognozeri i drukeri do koje razine danas tonemo.[bye]

3650 [cry]

I to samo zahvaljujući činjenici da INA i HT nisu pali.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

[bye] Ponovno jača iskrcavanja na Todorićevim dionicama , Ledo – 5,13 % , Zvijezda – 2,36 % , Belje – 1,4 %, Tisak -2,90 % sad još samo fale marđin calovi.[cry][bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


kako stvari stoje i kako se razvijaju kupovati cu po dosta nizem od ovih cijena!!!

sto cete kupovati kolega, dalekovod ?
a sto ako bude skrivenih naloga ? onda normabeli i najava povlacenja #463 ili kaj ?
boriiiiing [yawn]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Pa ti koji dižu margine zar nisu izvukli nikakvu pouku u ovih par mjeseci!!!

veliki promet za pola sata…preko 11 milja…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Pa šta je vama ljudi? Zar mislite da su ovo sve margini do pola 11?! -11 milja prometa
Fondovi skupljaju i čekaju da padnemo još
Ako danas ne bude odbijanac(mislim da neće) odosmo mi na 3500 bez problema,nažalost[bye]

Koliko ja vidim, ako ne ode pola dionica danas u blokadu, nema odbijanca na gore.[undecid]
Slijedeći support je 3650 bodova???

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

zvijezda blokada

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Ovo je sve jedna VELIKA prevara. Kako nešto može vrijediti manje nego prije 3 godine-KORF, kad je portfelj njegov narastao bar duplo, ovo je PREVARA.

Imam fantomske dionice


ANRICOM: “Ajmo svi drukati pa će mo jeftinije kupovati ,jel tako Ivek123”
Dobro kaj si ti stvarno shareware??? Od kuda ti uopce ideja da pisanje na forumu ima ikakve veze sa stanjem Grobexa???? Dajte se ljudi vise prizovite pameti!
P.S. Da, kako stvari stoje i kako se razvijaju kupovati cu po dosta nizem od ovih cijena!!!

Pa zar to nisi znao dosad????[bye][shocked]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Polupaše 1000-icu na kupnji JDPL nekome se strašno žuri van.

New Report

Close