Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koja je ovo sprega određenih financijskih struktura. Ujutro hitan istovar margina i onda vjerojatno malo gore. Definitivna pljačka ekipe koja je trenutno možda i najmoćnija u ovoj državi.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

jdpl dobar otpor na 550, skriveni nalog prošlo oko 400 kom, ima još

Koliko je crobex?

Mea parvitas.


Pao si na niske grane, drukerske!

E jesam ga danas nadrukao….. [wink] Brate Sava cini se meni da si ti prerano usao unutra kao i ja u Viro ali sto je tu je sada. Ili rezi sa gubitkom ili ostani unutra. Ja odlucio za ovo potonje….

skype - ivek1234

Skriveni nalog!!!!!!! …. ima li tko kakvo pojašnjenje ovh skrivenih naloga, kako to da je to legalno???? … ili je to ona legalni kriminal , stvoreno da bi se legalno muljalo!! ??

sve ok, ali skriveni nalozi, to mi je nešto brutalno bolesno

Cookie Monster

Ajmo svi drukati pa će mo jeftinije kupovati ,jel tako Ivek123

E moje molitve od danas će biti usmjerene na dolazak stranih fondova koji će pokupovati sve ispred nosa mirovincima. Fućka mi sa za tu bijednu crkavicu od mirovine.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam


Ajmo svi drukati pa će mo jeftinije kupovati ,jel tako Ivek123

Čekaj nismo još svi ni prodali, prvo da prodamo pa onda druk za dole!!

Skriveni nalozi služe da bi se fondovi mogli ukrcati ,kako bi se inače ukrcali.Kad bi ljudi primjetili velike naloge na kupnji ,povukla bi se prodaja .Ovako vidiš par komada a ono se skriva veliki nalog

full mali prometi…prodaje samo onaj tko mora, neće još dugo moći spuštati jer im neće imati tko prodati od jadnih ljudi u marginima [thumbsup]

sve je lako kad si mlad :)

kandit u blokadi

biti će još [cry]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


Ajmo svi drukati pa će mo jeftinije kupovati ,jel tako Ivek123

Dobro kaj si ti stvarno shareware??? Od kuda ti uopce ideja da pisanje na forumu ima ikakve veze sa stanjem Grobexa???? Dajte se ljudi vise prizovite pameti!

P.S. Da, kako stvari stoje i kako se razvijaju kupovati cu po dosta nizem od ovih cijena!!!

skype - ivek1234

New Report

Close