Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sava:

Nađi nekoga malo sposobnijeg i inteligentnijeg da ti bira literaturu!

Ne vidim razloga za to. Do sada se izbor ove literature pokazao korektnim koliko vidim a i da se upravo tako zakljuciti.

Daj ti toliko linkova koji ukazuju na UP a i da se stanje na terenu pokaze takvim. [wink]


Ivek, koju literaturu čitaju proteklih tjedan dana ovi što trguju po svijetu?

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam


sava: ” Nađi nekoga malo sposobnijeg i inteligentnijeg da ti bira literaturu! ” Ne vidim razloga za to. Do sada se izbor ove literature pokazao korektnim koliko vidim a i da se upravo tako zakljuciti. Daj ti toliko linkova koji ukazuju na UP a i da se stanje na terenu pokaze takvim. [wink]

pad naše burze si pogodio … ali doslovce pogodio, jer ni ti niti centurion niste na vrijeme detektirali razlog pada … a vjerovatno ga niti sada još uvijek ne znate …

da si pravi … sada bi predviđao rast … jer sada pravi kontaju kada ćemo izaći iz ove žabokrećine …

ako prevrtiš par starnica unazad vidjet ćeš što sam napisao … vremensku dimenziju toga ne mogu odrediti …

toliko dobar nisam
[smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning

Baron= Von Braun=bolje da ne kazem sta mislim……………………….

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


sava: ” Nađi nekoga malo sposobnijeg i inteligentnijeg da ti bira literaturu! ” Ne vidim razloga za to. Do sada se izbor ove literature pokazao korektnim koliko vidim a i da se upravo tako zakljuciti. Daj ti toliko linkova koji ukazuju na UP a i da se stanje na terenu pokaze takvim. [wink]

Pao si na niske grane, drukerske!
Ja isto mogu naći nekog neznalisu s nekog xyz portala i zato što piše dobro za moje interese linkati na forum!
Jadno i bijedno!
Jesi li uopće pročitao šta piše o INI i nafti??

Opet danas ronimo, šta kažu današnji prognozeri i drukeri do koje razine danas tonemo.[bye]

Pričekati prvih 15 minuta istovara i onda u kupnju.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

Ajmo malo mašte upotrijebit i zamislit nekakav događaj koji bi podigao trziste ?
ja nemam ideju
mozda netko drugi?

Novi tjedan= Novi uzas! Niti pet min, a vec katastrofe posvuda. Ajmo burzovni analiticari da cujemo nove razloge zasto padamo!?

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

SNBA ce se srozati, sto je s onom tuzbom iz vojvodine?

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...


Opet danas ronimo, šta kažu današnji prognozeri i drukeri do koje razine danas tonemo.[bye]

3650 [cry]

Tonemo ljudi


Tonemo ljudi

iće to još niže …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close